Karışık işler hiç bana göre değil, ama seviyorum

Bir sevdiğim var çook hem de ama önceden onunla kötü anılarımız gectiği için ne yapacağını bilmiyorum

ben onun için herseyi yapmaya hazırım ama o benden cinsellik istiyor, kabul edebilirmiş bunun sonunda ama kesin değil kafam yani. sadece öpüşme o da off

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• ya arkadaşım ne anlatıon resmen çocuk senle gönül eylendirio bence kendini kullandırdıına deymez sen ondan çooook daha iyi birini buldun dielim ama eyer o.çocukla yatarsan kendini suçlu hissetmezmisin kaç kurtar kendini sne çooooooook daha iyilerini hak edion öyle sütü bozukların peşinden gitme kendine yazık edersin dinle beniii ben bir erkeim ve kendi cinsimi ii tanırım bu çocuk seni kullanıo wur kaç yapacak yani daaa nası anlatim bilmemki

0|0
    0|0
  • anlaşıldı gidicisin

0|0
    0|0
  • Yaaaaa intihar edicem bak.simdi

:@

0|0
    0|0
  • işini biliyormuş:D

0|0
    0|0
  • ver gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu ne saçmalık ya.

0|0
    0|0
  • sna bunu söyleyen birinin seni sevmesi zaten imkansız. inan bna seni sevmeyen biiriyle olmak istemezsin. yol yakınken çok acı çekmeden vazgeç bence

0|0
    0|0
  • kaç kurtar kendini kızım afedersin de salak mıısn sen ? resmen seni egoları bi anlık zewki için istiyoo gözün deki pembe gözlüklü kızlara hastayım yaa

1|0
    0|0
    • bende kurtarmaya calışıyorum zaten ama seviyorum da hergün yüzyüzebakıyoruz off yaa

• önce kendin iste telefonun kapa bı anda ortadan kaybol

Yükleniyor...