Penisten anlayanlar bakabilir mi :)) :)) ?

Penisim çok küçük
Penisimi nasıl büyütebilirim
Penis büyütme egzersizleri var mı

Boy 1.67
Kilo 85

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• maalesef büyümez ama küçük olması da sorun teşkil etmez

0|0
    0|0
    • Sorun etmez mi
      Erkekliğim den utanıyorum.
      İlişkiye girmekten utanıyorum

Daha ne sorun edicek

• Bunu yapmaktan bile utanıyorum

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• sana abi tavsiyesi. bu tarz yerlerde cahil yapıda insanlar tarafından üzülürsün moralini bozarlar.

arkadaşım ölçü gebelik için önemlidir. zevk için değil. vajina normal derinliği 8-9 cm dir. esnek doku olunca 15-16 cm ye kadar esner.

gebe kalınabilmesi için en ideal konum spermin rahim önüne akmasıdır. dışa yakın olursa spermler rahme doğru hareket ederken vajinal oplin sıvısı tarafından öldürülür ve rahme ulaşamaz. bu nedenle rahim önünde akarsa rahme canlı olarak yerleşme şansı daha çok olur. bu nedenle ideal penis ölçüsü 8 cm ve üzeri denilir. rahim derinliği göz önünde bulundurularak söylenir.

gelelim zevke. kadının zevk almasını sağlayan sinir ağı vajina dışındadır. vajina içerisinde hiç bir uyarı noktası yoktur. bu nedenle de penisin uzunluğu ya da kalınlığı etken değildir.

bu sinir ağı şu bölgeleri kapsar. merkez klitoris, iç dudaklar, vajina girişinin 2-3 cm lik kısmı ve perine bögesidir.
    penis girip çıkarken iç dudaklar hareket eder bunu üstte birleştiği klitorise iletir. zevk böyle alınır.
    bazı kadınlarda ilişki yetmez. klitoris ve dudak yapı farklılığından dolayı ilişki anında klitorisin de elle oynanması gerekebilir. bazı kadınlar ise asla ilşkiden zevk almaz sadece elle uyarı ile zevk alır

0|1
    0|0
  • Kaç cm?

0|0
    0|0
  • Büyümezler idare etmekten başka çaren yok

0|0
    0|1
  • Büyütüp napcan brak kendi halinde kalsın

0|0
    0|1
  • kilo ver öncelikle kilon boyuna oranla çok fazla.. penis bölgendeki yağ dokusu gidince içeri gömülü olan ortaya çıkar uzar yani bir nevi

0|0
    0|0
  • 58 kg ol penisin 2-3 cm daha uzun görünür

0|0
    0|0
  • pc kası egzersızı var yardımcı olabılırım özelden mesaj atarsan tabı cıddı ısen bu konuda

0|0
    0|0
  • Domatess doğal :)) ben ufakliğimdan beri hastayim domates saolsun 18cm :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...