Sevigilimle boşalma sorunu yaşıyorum?

Simdiye kadar 5 6 kere ilişkiye girdik ben daha baya acemiyim. Ama orali iyi yaptığımı söyler.
Sürekli beni bir pozisyon da ***. Sadece 2 gün önce pozisyon değiştirmiştik. Hiç boşalmadı. Iki gün önce yaptgmizida az bsy boşalmıştı ama gerçekten çok az dı. Ben bolsaliyorum ondan hala tık yok.

Acaba tıkanma mi var? Cünkü bir süre sonra sinirleniyor ve birden duruyor

Güncellemeler:
Adam gibi cevap verecek olan yok mu ya

0|1
4|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• geç boşalıyor olabilir. İş biraz sana düşüyor tahrik et çıldırt. sonrasında kısa değil uzun uzun yapın. ilk boşalmasını sen yap senin elinde veya ağzında olsun. yavsş yavaş adapte olacaktır. çok yorulduğu hali kalmadığı zaman elinle boşaltmalısın ok!

1|0
    0|0
  • Ço9

Özümü çok basit ama burada paylaşipta mesaj patlamasi istemiyorum bende arkadaşimda gördüm boşalmamak için elinden geleni yaparsin boşalmak içinde ama cözümü kolay bir ara yazarim ;) biraz zaman geçsin

0|0
    0|0
  • Devam devam

0|0
    0|0
  • Çekici gelmiyorsun.

0|0
    0|0
  • Abısıyle dene bırde

0|0
    0|0
  • Kamasutra mı deniyo napıyo anlamadım ki :)
    Belki de boşalma sorunu vardır?

0|0
    0|0
  • Lavabo açıcı içir Sonra yeniden Dene Aplaaa😎😜

0|0
    0|0
  • sorun sende değil onda ya da onbirde

1|0
    0|0
  • hahahaha :) tüpi btmiş

0|0
    0|0
  • Boşalmıyosa sorun var

0|0
    0|0
    • Hadi ya bilememistim sorun olmadgni

• yeterli zevk alamadığı için olabilir belki de

0|0
    0|0
  • bya ilaç falan kullanıyor ya da sende bir sorun var daha detaylı bilgi lazım

0|0
    0|0
    • Ilac felan kullanmiyor..

• şimdi sen boşalınca vajinan genişliyor ve sıvı salgıladıgın için kayganlasıyor erkek penisi orgasm için daha dar ve sürtünmeyi daha cok hissedecegi bir ortama ihtiyac duyar birde vajina içi sıcaklıgın 35-36 derece olması lazım. içine girmeden once ona elle mast yap oral seks yap şiçindeyken penisini vajinanla sıkıstır. daha cürratkar hareketler sergile. eger buna ragmen sen bosaldıktan sonra hala bosalmıyorsa anal seks deneyin

• Tskler

• alışkın değildir

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ki erkekler genelde boşalır boşalmazsa şeyi iner ya da saatlerce devam eder ve agrır nasıl boşalamıyo anlamadım

0|0
    0|0
  • Seninle yapmadan önce masturbasyon yapmıştır ya da bir . şekilde boşalmıştır

0|0
    0|0
  • Geciktirici kullanmasin

0|0
    0|0
  • İyi yapmıyosun çıldırt erkeğini :P

0|0
    0|0
    • Dha ne yapim ya kafayi yicem

• O zaman ben değil sen iyi yapmıyorsun

• Hiç yapmadım bunu bilemeyiz

Kızlar Ne Diyor 4

• Meni tutukluğu denilen bir olay olabilir. Bazan kullanılan ilaçların yan etkisiyle olabiliyor. Bu konuda Dr. Ali Hatay'dan daha doğru cevaplar alabilirsin.
    Şu linke bak istersen www.dralihatay.com/.../index.php?pno=151&l=&sd=

0|0
    0|0
  • Benim sevgilimde ben boşalsam bile bilerek boşalmıyo tutuyo kendini... Mahvediyo resmen beni doymuyorum sana diyo bu hoşuma gidiyo tabiki ama fazla geliyo ben 2-3 kere boşandıktan sonra boşalıyo. Seninki istem dışı bir Dr a görünsün dicem ama çekinirler

0|2
    0|0
    • Doymadgndan değil ya sonra sinirlenip ortada bırakıyor

• Erkenden verirsen artik etkilenmez senden böyle. Duygular bitti belkide sevmiyor

0|1
    0|0
    • Sevgilim alman erkenden felanda vermedm.
      Sürekli istiyordu kendisi

• Kusuciiimmmmm.

1|1
    0|0
    • Kus canım yanan yerine kus da sogusun

• Hadi bakim güzelim baay

• Bide almanmış sevgilisi bak bak :D

Yükleniyor...