Her kız gay bir arkadaş ister mi?

Bu aralar pek konuşulur oldu; "Her kız gay bir arkadaş ister" siz bu görüşe ne kadar katılıyorsunuz?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• karşı cinsten, erkekler hakkında tüm sorularını gerçek bir şekilde yanıtlayabilecek, akıl danışabileceğin, aynı zamanda da aynı dilden konuşabildiğin arkadaş. yeme de yanında yat :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sorundaki kalıp cümleye katılmadığımı söyleyebilirim.. Çünkü, her kız gay arkadaş istemez.. Çünkü, her kız gaylerin arkadaşlıklarından haberdar değildir..

Benim tanıdığım ve çok iyi anlaştığım iki gay arkadaşım var.. Onlarla sohbet etmek bir kız arkadaşımla sohbetten aldığım zevki alabiliyorum.. :)

0|0
    0|0
  • Benim gay arkadaşımı tanısalardı, kesinlikle isterlerdi. En yakın arkadaşlarımdan biridir, ama bunun cinsel tercihi ile ilgisi yok aslında, kişi olarak çok saygı duyduğum bir insan.

0|0
    0|0
  • özellikle olsun diye bi çabam yok ama 3 tane gay arkadaşım var ve çok iyi anlaşıyoruz zaten canlı müzük yapan restoranlarda sanatçılar ... yazında beraber denize falan gidiyoruz onların sayesinde aşkıntı olanda olmuyor...

0|0
    0|0
  • Yok öyle arkadaşım ama olsun isterdim :)

0|1
    0|0
  • işim olmaz öyle tiplerle..kocamı elimden alır falan aman yarabbiii

0|0
    0|0
  • Evet. Keyifli olabilir.

0|0
    0|0
  • olabilir neden olmasin ki?

0|0
    0|0
    • bi kız arkadaşın gibi oturup konuşabilirken bunun yanında erkekler aleminde neler olup bittiğini öğrenebileceğin müthiş bir karışım... hiç fena fikir olmamalı bencede

• ben çok isterdim kanka kanka gezerdik :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• nedense severler gayleri..garip

0|0
    0|0
    • Senin de aynı şekilde lezbiyenlere sempati duyduğunu düşünüyorum. Yoksa yanılıyor muyum?

• yok biseksuel kadınları severim lezbiyenlerin egolarını biraz ön planda tuttuklarını dusunurum. kadınla sevisen kadınlarla sevismek zevkli ama:)

• allahım yarabbim bir yapımız anlayışımız var kendimizden çıktık avrupalı olduk bir kaç seneye kadar erkeklerin ruslara baktığı gibi türklere de bakıcak örf adet anlayış bunlardan uzaklaşıyoruz ve bu üzüyor beni bizden sonraki nesil ne olacak gerçekten merak ediyorum

0|0
    0|0
  • vay anam vay neler dönmüş serhat yaa :D

0|0
    0|0
  • biz de lezbiyenlere mi takılalım yani

0|0
    0|0
  • Bayanlarin gayleri sevdigi kadar erkekler olarak biz de lezbiyenleri seviyoruz :) Dahil olamiycak olsak da her an bir action olabilme düsüncesi yiyip bitirirdi her halde. Yanlis miyim :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...