Şu erkekler de çok akıllı haksızlık değil mi ?

erkekler orda burda geziyor istediğiyle yatıyor kalkıyor sonra iş evlenmeye gelince bakire kız arıyor evleniyor .peki bu biz kadınlara haksızlık değil mi ?ben kendimi evleneceğim adama saklıyorum .onca yıl kendimi bazı şeylerden marum bırakıyorum .evleniyorum bu seferde adam beni aldatıyor vs sokak kadınlarıyla .peki bu haksızlık değil mi ?insanı evlilikten yuva kurmaktan soğutan şeyler bunlar .erkekler neden bu kadar vicdansız ?

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• yuuh .. hemen hepimizi attı çöpe.. evet ,var öyle ucuz şahsiyetler, ama hepimiz aynı değilizki, tamam belki çoğumuz öyleyiz ama ,hepimiz değiliz ki, en çok 100 de 60 ı olsun bilemedin, 70-80 , dayasan.. 90 .. en çok olacağı % 98 .. fazlası olmaz yani, diğerlerimiz iyiyiz.çok şükür..

0|1
    0|0
    • pauahaha iyi yorumdu

• hadi len seni çözdüm ben .bak altta neler yazdın

• hepsine baktım , bişey göremedim.. ne yazmışım...? beni çözdüysen, ne düşündüğünü öğrenebilirmiyim..?

Erkekler Ne Diyor 19

• birde soyle dusun. kızlar lise zamanları bizi ayartıyor. orda burda yatıyor biz derslerimizi çalışamıyoruz okuyup adam olamıyoruz. Aklımız başına geldiğinde sonra evlenmeye gelince zengin koca arıyorsunuz.

peki bu haksızlık değil mi ?insanı evlilikten yuva kurmaktan soğutan şeyler bunlar .Kızlar neden bu kadar vicdansız ? Sevgilerimle ;)

esprituel bir yaklaşımdı ciddiye almayın lutfen:) şimdi alanda olur :)

1|0
    0|0
  • erkekler orda burda geziyor istediğiyle yatıyor kalkıyor demiş sanki tecavüz ediyorlar... o yatıp kalktığı kadınlar da isteğiyle olmadığını mı düşünüyorsun sanki siz sütten çıkmış ak kaşıksınız. artık erkekler değil kadınlar gezip tozuyor orda burda erkeklerle yatıp kalkıyor..

0|0
    0|0
    • yoo yok öyle şey .evlenicem diye kızları kandıran bir sürü şerefli erkek var

• Sende haklısın,erkekte haklı,ne olucak sonumuz bilmiyorum,bakire konusunda gerçekten haklısın ki tek kalsam beni bile götürücekler öyle çoşkunları var,vicdansız kelimesi genelleme için ağır bayan her erkeğin bir olmadıgı gıbı her kızda bir olmaz,senin saydıklarının aynısını yapıp kendini iki dk zevk için pazarlar sonrada zengin iyi bir erkek isteyende çok.

0|0
    0|0
    • genelde erkekler yapıyor öyle kız az sayıda

• Sonuçta varmı kadınlardanda var bayan bunun azı çoğu mu olur,bazı konularda haklısınız o ayrı.

• Haksızlık değil. Kim nasıl olursa öyle birini bulur ama sadece dünyalık şeylere göre koca seçerseniz ilerisi içn kimse garanti edemez. Adamın maaşını ve sigortasını sorgulamaktan önce Allah korkusunu sorgulayın. Çünkü Allah korkusu olan adam seni sevmese de Allah'tan korktuğu için üzez ve aldatmaz. Ayrıca kızlara evlenmeden önce kim erkeklere yatın diyor acaba ? Yine yollar bayanlara çıkıyor diye düşünüyorum.

1|0
    0|1
    • alakası yok bir insanın allahtan korkup korkmadığını bilemezsin kavun değil koklayasın .ayrıca öyle tiplerde namazında niyazında eşlerini aldatıyorlar ben çok gördüm ayrı ev tutanlar bile var

• Allah'tan korkum yok , ateistim, ama kimseyi aldatmam kimseyi satmam. Bu isler allahla olmuyo

• İnandığın gibi yaşamakta özgürsün ama inandığın gibi yaşadığın için bir haksızlığa uğradığını düşünüyorsan birşey demem sana zira İnanmak demek bu demek şikayet etmeden yapmak demek hem inanıp gereğini yapacaksın hemde şikayet edip haksızlığa uğruyoruz diyeceksin..burda çelişki ve dahası kendine karşı büyük bir saygısızlık var kusura bakma

0|0
    0|0
    • hiç ilgisi yok ben birine değer verip onla evleniyorsam o bana sadık olmak zorunda hee olmuyorsa o adi ve ş... dir

• göremiyorsun diye birşey yok ben çevremden gördüklerimi söylüorum

• bende kendi çevremden gördüğümü söylüyorum ve takdir edersin ki hayat sadece senin çevrenden ibaret değil

• kezban ?

1|0
    4|0
  • O adamın adamsızlığı. Ama genel olarak ülkemizdeki kızların % 60'nın geri zekalı olmasından dolayı aldatılma olasılığı artıyor.

1|0
    0|0
  • kendini kocasına saklayan kadına ayrı, bekar kadın arayana ayrı sokayım

3|1
    4|1
    • ne diyorsun beee salak

• salak salak konuşma defol git burdan pis iğrenç yaratık

• sokayım derken, yani bildiğin sokma değil, hani var ya böyle, sokuyosun falan, gelmiştir gözünün önüne o değil yani.

• beğenmeyen kız-kıza takılabilir...

0|1
    0|0
    • siz erkek erkee takılın bence daha iyi

• haklısın bizim şerefsizliğimiz bu

0|0
    0|1
  • sen çok düşünüyorsun takma kafana anı yaşa gitsin .

0|0
    0|0
  • haklısın belki ama şimdi her erkek birileri ile yatıp kalkmıyor adamlık vasfı çok zor bulunur az kişide mevcuttur aileden gelen ve damarlarına işleyecek insanın onun için erkeğini iyi tanı hem mantık hem kalbinle

0|0
    0|0
  • Erkeklerle yatan kadınlar,

İstersen sende gezebilirsin orada-burada,

Kendini evleneceğin adama saklama o zaman haksızlık diyorsan,

Konu kapanabilir.

0|0
    1|0
  • bu dediklerin erkekten ziyade öküz sınıfına girdikleri için hiç üzerime alınmadım

1|0
    0|0
    • bende herkes için demedim zati

• e erkekler de bu işi tek başına yapmıyor herhalde. bütün kızlar en gibi olsa o zaman sorun çzöülmş olur mu ?

0|0
    0|0
    • öle kadınlar hep vardı hep olucak önemli olan kendini korumak biz her gel diyene gidiyormuyuz

• yapabileceğin en güzel şeyi söyleyim o zaman sana İnşallah çocuk sahibi olduktan sonra kız da olsa erkek de aynı terbiyeyi verir aynı anlayışı verirsin ikisine de. yanlış anlama ben de senle aynı düşünce yapısındayım. ama bence suç sadece kendine hakim olamayan erkeklerin değil , aynı zmanda kendine hakim olamayan kadınlara da ait

• orası öyle .ama demek istediğim kötü insanlar tarih boyunca vardır olmuştur ve olucaktır yani o bana gel dedi gittim diye bir savunma olamaz

• kafana çok takıyorsan ilişkiye girmemiş bir ekekle evlen yok mu sanki ? az da olsa var. ama erkekler genelde ilişkiye girer gramı düşmez sizde değişim oluyor sıfır gibi olmuyor artık. biz yüz kere girelim sıfır gibi penis siz birkaç kere girdikten sonra 2. el oluyor :) şaka bir yanahaklısın ama onlar yapıyor diye siz de yapmayın sonuçta erkekle eşit yaratılmadınız bu yaratılışımızda var.

0|0
    2|0
    • erkek içinde günah ve haram dinen

• tamam sende dikkat et kadın çok

• tutuyorum kendimi bakalım :)

• sonuna kadar haklısın...

0|0
    0|0
  • tabiki kimsenin aldatmaya hakkı yoktur ama unutmaki her zaman bir erkeğin (hem de evli olduğunu bile bile) aklını çelen yine bir kadındır bence bir kadının en büyük düşmanı yine bir kadındır

0|0
    1|0
    • öle birşey yok erkek karşılık vermese o kadın ne yaparsa yapsın elde edemez erkeği .evli bir kadın kocasından başka gözü birşey görmezken erkeklerin yaptığı ahlaka insanlığa sığmıyor

• bizim ülkemiz için değil

• tabiki kafadan sallamakla hüküm vermek kolay neyse selametle

• bende kendimi evleneceğim hatuna saklıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• erkeklerin çok akıllı olmasıyla alakası yok, toplumun erkekler her haltı yemekte özgür kızlara yasak diyerek çocuklarını büyütmesi nesilden nesile bu saçma fikri aktarmasından kaynaklanıyor.

aldatma kim ne yaparsa yapsın karaktersizlikdir adiliktir.

0|0
    0|0
  • Vicdansızlık değil de ,beklenti içinde olduğundan haksızlık ve adaletsizlikmiş gibi görünüyor.Eğer biriyle olmuyorsan bu senin seçimin olmalı(hem kimseyi suçlamazsın),kendin istiyorsun diye bakire kalmalısın.Evlenmeden ,hangi kültürle yetiştiğini,neler isteyip, düşündüğünü bilmeden onu borçlandırıp ben yapmadım sen de yapmamış ol demek bu taraftan bakınca pek akıllıca görünmüyor ve sanki vicdansızlık asıl bu oluyor..

0|1
    0|0
    • hiçde değil .sen hayatını veriyorsun sonuç olarak o seni gidiyor aldatıyor

• Burcu harika bir yorum olmuş... Tebrikler +1

• teşekkürler.

• işte bunlar hep seks. link

1|0
    0|1
    • yaa ne demessin seviyoz biz böyle erkek erkeğe.. bazende eşşeklerle .. ara ara köpekler falan , ne bulursak işte.. sizin gibi masum kalamadık.. ee madem kirlendik, ver coşkuyu anasını satam.. battık nolsa.. aman siz de bulaşmayın..

• yapıları böyle tatlım

0|0
    0|0
  • uyanık gibi geçinen aptallar

0|0
    0|1
  • erkekler hep böyle ne beklersin

0|1
    0|0
  • Öfff bu konu da sıktı

0|1
    0|0
    • sıktıysa yazma

• evet sıktıysa alma .. aman yazma yani..

• tecora mı sın nesin sanane bana yorum yapanlardan defol sinirmizi bozma .biz gerçekleri konuşuyoruz

Yükleniyor...