Hamile kalmak ve bebeği doğurmak nasıl bir duygu?

Çok merak ediyorum hamile kalmak ve bebeği doğurmak nasıl bir duygu?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• dışardan cevap veriyorum.. hamile kalan kadınların çok mutlu olduğuna şahit oldum hep... o na gelen bir yolcusunun olması, ve kendinden bi parça olması belkide çok mutlu eden, içinde ne yaşarlar bilmiyorum ama çok mutlu oluyorlar... doğurma kısmına rağmen.. ne garip değilmi..? siz kadınlar çok güzel varlıklarsınız.. ve iyiki varsınız..

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• neden merak ettinki

0|0
    1|0
  • kabız olmak gibi :/

0|0
    0|0
  • Bana çok uzak ama annelerin anlattığı kadarıyla çektiğin acılara fazlasıyla değiyormuş :)

0|0
    1|0
  • hamile kalmadım ve hiç doğurmadım =D bilemicem

0|0
    1|0
  • kızlara soruyor erkekler cevap veriyor ne iş? :D

0|0
    1|0
  • ben kadın olsaydım kesinlikle böyle bir şey yapmazdım o nasıl bir acı lan öyle :D

gider yetim çocuklardan falan evlatlık alırdım

0|0
    1|0
  • ALLAH herkese baba ve anne olmayı nasip etsin ooyyyşşş ne güzel 2 mizden bir parça vallaha tüylerim diken diken oldu :D

0|0
    1|0
  • evlenince nasılsa öğreneceksin, başka planların yoksa tabi.. hem bu duyguyu tarifle anlayabilseydik evlenmemize hiç gerek kalmazdı

0|0
    1|0
    • 10 sene sonra öğrenicem taaa:/

• acelen ne bekle, sonra erkeklere sapık deyip çekilmeyin bir kenara, tarik etmeyinki onlarda size yaklaşamasınlar..

• kimseyi yargılamak bana düşmez ki:)

• ben bile merak ediyorum senin etmen normal :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bence çok güzeldir

0|0
    0|0
  • helalinden ve sevdiğin adamdan sa çok güzel bir duygudur allah herkese bu güzel duyguyu en kısa zamanda ve helalinden yaşatsın . çünkü aksi durumda o senin övüncün değil utancın olur

0|0
    0|0
  • Aynen bende merak ediyorum :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • kızlardan çok erkekler cevap vermiş...sankki onlar hamile kalıyor..çok güzel bir duygudur kanımca helalinden olunca.

0|0
    0|0
  • hele sevdiğin adamdansa... allahım sen nasip et.

1|0
    0|0
  • yaşamadığım için bişe diyemem ama yaşayanar mükemmel diyo

0|0
    0|0
  • Yaşamadım fakat güzel bir duygudur ya hele de babası sizin sevdiğiniz adamsa müthiş bir duygudur diye düşünüyorum :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...