Ben şimdi bakire değil miyim?

Bugüne kadar kimseyle cinsel birlikteliğim olmadı. Birlikteliği geçtim temasım dahi olmadı. Çoğu bayan gibi cinsel ihtiyacımı klitoral mastürbasyon ile karşılıyorum. Fakat birkaç seferdir mastürbasyon sırasında vajina deliğime de müdahale etmeye başladım ve parmağım bu esnada vajinamın içine tamamen girdi. Fakat hiç acı hissetmedim ve bir damla bile kan gelmedi. Çok endişeleniyorum ve gerçekten korkuyorum böyle bir salaklık yaptığım için. Çünkü sözlüm bekaret konusuna çok önem veren biri. Bu konu kafamı kurcalıyor birkaç zamandır. Şimdi ben bakire değil miyim ya da bu tarz şeyler olabilir mi ? Arkadaşlar lütfen alay konusu etmeden cevap verin. Kendimi çok kötü hissediyorum :(

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarı vajinanın 4 ila 8 cm içindedir... Sıradan bir insanın parmağı da yaklaşık 7 - 8 cm'dir...

Yani zaten parmakla kızlığının bozulması zor bir ihtimaldir ki, zar derinde değilse...

Bu arada zara bu kadar önem veriyorsa nişanlına gerdekte soğan soyup, zar yedir...

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Büyük ihtimalle kızlık zarın esnek diye düşünüyorum.Kendini kötü hissetmemen için jinekoloğa gidip muayene olmalıısın.Acı hissetmemen ve kan gelmemesi büyük ihitmalle esnek olduğuna işaret.Moralini bozma artık.Sorun varsa alabilirim.

0|1
    0|0
    • O esnek zar olayı çok nadir gözüküyor diye biliyorum. Gelip de beni bulmaz yani o şans. Jinekoloğa gitmek gerekiyor sanırım bu durumda. Of.

• yok esnek zar %30 filan.Sen muayene ol özel bir doktora gidip.Zaten bu konuda çok giden olduğu için çekinmene gerek yok.

• Sözlünle neden sevişmiyorsun, sevişsene... en azından parmağın için vicdan yapmaktan daha iyidir bence.

1|0
    1|3
  • dibini bulmadan durmucan anlasıldı :) karıştır bakalım

2|1
    2|5
  • Bekaret zarının bazı türleri var burdan bakabilirsin link

Bence kan yoksa bozulma yoktur çünkü bozulmanın en büyük ispatı kan gelmesidir. Korkma ama yinede bir ürolağa muayene ol aklın rahat olsun...

0|0
    1|1
  • kan gelmediğinse herşey yerli yerinde. Dert etme ama bir daha ki seferlerde dikkatli ol.

0|0
    1|0
  • jinekologa gitmeyi neden denemiyorsun? sonuçta parmak içine girdiğinde yanında değildik, neler olup bitmiş bilemeyiz..

0|1
    0|0
  • Eğer bakireliğin gittiyse bile bunu çok sıkıntı yapmana gerek yok.Çünkü sen bir erkekle yatmadın ki.Çok önemliyse bakirelik gidip kızlık zarını diktirirsin.

1|0
    0|0
  • aslında çok tuhaf. kendini güzelce muayene etmen lazım önce. bekaret zarının ortasında delik var. o delik genişse parmağın girebilir ama düşük bir olasılık tabiki. şimdi aynayı eline al ve kendini muayene et. gerisini buna göre konuşalım.

0|0
    0|0
  • eğer kanama olmadıysa iki ihtimal var, parmağın zara değmedi veya esnek kızlık zarın var. her iki durumda da bakiresin derim. üzülme, dert etme, parmağını da sokma, klitoral orgazm için parmağını sokmana gerek olmadığını biliyorsun.

0|0
    0|1
  • geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • KORKMANA GEREK YOK BAZI KIZLARN KIZLIK ZARLARI ELASTİK YAPIYA SAHİPTİR BİR ŞEYİN YOK RAHAT OL

0|0
    0|0
  • kızlık zarın esnek olabilir. yine de bir doktora görünmeni öneririm

0|0
    0|0
  • okumadım ama geçmiş olsun demek geldi içimden

0|1
    1|2
  • değil bişi olmaz takma bunu kafana

0|0
    0|0
  • kendini bir daha parmaklama ;)

0|0
    0|3
  • kızlık zarın esnek olduğu için acı hissetmedin ve kan akmadı.. o yüzden için rahat olsun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sözlün bekaret konusuna ne kadar önem verirse versin, eger sizin saglikli mutlu bir ya$am gecirmeniz icin car$afta iki damla kan görmekle olucaksa, hic olmasin daha iyi. Arti sen kendini biliyorsun, kimseyle ili$kiye girmedigini biliyorsun, temas dahi etmedigini söylüyorsun... Son olarakta ilk gece her Bayan da kanama olucak diye bir$ey yok. Kizlik zari yirtildigin da, bildigindigi/duyuldugu gibi herzaman kan gelmesi gerekmiyor. Cevremde ilk geceyi ya$ayipta hic kan gelmeyen onca bayan var. Herkeste farklidir, kendini ona odaklama. Kan gelmedi diye "aha ben bakire degilmi$im" dü$üncesine girmen gerekmiyor. Cogu kadinlarin kizlik zari esnek oldugundan yirtilmiyor bile, anca dogum esnasinda yirtiliyor. Sözlün bu konu da bence yanli$ bilgiye sahib. Benden bu kadar ! :)

2|1
    0|5
  • dr a git esnek mi nedir öğren eğer gerdek gecende de böyle kanamazsa o zaman kötü olur.

0|0
    0|0
  • Doktora git.

0|1
    0|0
  • sonuçta kimseyle temasın olmamış sen kendini biliyorsun. muhtemelen bir şey olmamıştır ama varsayalım olduysa bile bir başkasıyla birlikte olmadın. sözlün sana güvenmeyecekse onla hayat geçirmenin ne mantığı var?

0|0
    0|0
  • Kan gelmediyse sorun yok ama bir jinekologa git ve mumkunse "utanirim" deme hani :D

0|0
    0|0
  • esnektir

0|0
    0|0
  • Elastiktir o bişey olmaz korkma. Benim evli arkadaşım hala bakire :D esnekse bişey olmuyo ;)

0|2
    0|0
  • Bakiresin.

0|0
    0|0
  • otur ağla

0|0
    9|4
  • kızlığın gitmiş olabilir

0|0
    0|0
  • değilsin geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • parmakla yirtilmaz öyle. bazen iliskiye girildiginde bile yirtilmiyor ;) bir daha yapma nasil cesaret ettin hayret

0|0
    0|0
Yükleniyor...