Kapat

Bu mümkün müdür?

13 yasinda bir kizin mastrbasyon yapmasi mumkun mu dogru mu

Güncellemeler:
Daha açık bilgi verebilir misiniz
24 yaşında yim bazı bay ve bayan zeka patlaması kişiler arkadaşim kardesini görmüş ben inanamdim size sordum. Bu kadar akilsiz olmayın tecavüz sorusu sorsam tecavüz e mi ugradin ay canım dersiniz nasıl insansınız?

0|2
1|23

En İyi Erkek Görüşü

• isteyen 9 kız yaşındaki kız da yapar 10 yaşındaki de ilgi meselesi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 22

• evet mümkün
    1. si kadınlar ergenliğe girdikten itibaren cinsel arzu duymaya başlarlar
    2. si artık cinsel bilgilere cinsel arzu uyandıran şeylere ulaşmak internet ve ortam nedeniyle çok kolay
    3. sü artık günümüzde kadın cinselliği tabu olmaktan çıktı sayılır.

0|0
    0|0
  • Ergenlik 12 ila 16 yaşında olduğuna göre olabilir diye düşünyorum, lakin aileler çocuklarını bilgilendirseler bu sorular keşke burada hiç olmasa diyorum.

0|0
    1|0
  • Zannedersem o yaşlarda ergenlik başlıyor... Mast. yapması da normal neden mi? İnternet var he rşey var hiç bir gizli bir şey kalmadı her şeyi biliyor şimdiki çocuklar... :S

0|0
    0|0
  • Erkek cinselliğini o yaşlarda hatta daha erken keşfedebiliyor. kızların erkeklerden daha erken ergenliğe ulaştığını duymuştum dolayısıyla mümkün olsa gerek

0|0
    0|0
  • Olabilir. kizlarin ergenlige girme yasi 12 13 yastir.

1|0
    0|0
  • Ne yaptigini biliyor ise sıkınti yok zevkini alabiliyorise ne mutlu ona ama dikkat etmen gerek kendine fazla zarar verme ayarini iyi ayarla

0|0
    0|0
  • aklı erıyorsa yapar

0|0
    0|0
  • kadınlar daha erken olgunlaşmıyor mu? normal bence. ama 13 yaşındaki bir kızın bunları bilmesi garip.

0|0
    0|0
  • gayet normaldir. 13 yaşında muhtemelen 8. sınıf olur ki ; adet görmeye başlayan kızlar olduguna göre cinselliğide bilirler

0|0
    0|0
  • e mümkün ve bu internet herşey yaptırır

0|0
    0|0
  • mümkün mümkün neden mümkün olmasın artık herşey mümkün. iletişim kaynakları bu kadar sınırsız olunca artık ergenlik yaşıda düşüyor.

0|0
    0|0
  • Hislerine engel olamıyor ise bedenine dokunmak cinselliği hissetmek yanlış değil

0|0
    0|0
  • doğru mümkün

0|0
    0|0
    • hoşuna gidiyosa ve sonuca ulaşıyosan ayıp degil üstelik sağlıklı
      sapıklıktan kurtarır

• İlgisi varsa neden olmasin

0|0
    0|0
  • Evet mümkündür hatta daha küçük yaşlarda başlayanlar bile var..

0|0
    0|0
  • 5 yasındaki kız bile bir yere sürtünüyor

0|0
    0|0
  • tabiki. neden olmasın. zaten ergenliğe girmiştir o yaştaki kız

0|0
    0|0
  • evet evet

0|0
    0|0
  • Kız çocukları 9 yaşında ergenliğe giriyor 10 yaşında hamile kalıp çocuk doğuran birini duymuştum deneysel amaçlı kullanmışlardı ve doğurmuştu 13 yaşında masturbasyon çok normal kendini keşfediyor o yaşlarda kızlar...

0|0
    0|0
  • olabilir yapabilirde neden sordun

0|0
    0|0
  • 9 yaşında regl olabilen kızlar var, 13 yaş masturbasyon için erken degil.

0|0
    0|0
  • mükündür

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• 13 yasinda misin?

bir sey sorcamda sen ne ara ogrendin bunları ya, git çocukluğunu yasa ergenliginiyasa ugrasma bunlarla

0|1
    1|0
Yükleniyor...