Sizce dogru olan ne? hamile miyimdir?

Merhaba. 19 yasinda, polikistik over sendromu olan bir kizim. Sözlumle aktif cinsel yasantimiz var ve dogum kontrol hapi disinda korunmuyoruz ama ben cok aksatiyorum. Bir yanim hamile kalmak istiyor, ama PKO ve haplar bunu engelliyor gibi hissediyorum. 2 gun adetim gecikti, mide bulantisi, goguslerimde ise buyume ve agri var.. sizce hamilemiyim? Veya pkolu baska kullanici varsa deneyimini paylasabilirmi?

0|1
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• hayır bu aybaşı halidir. göğüsler hamilelikte büyümez hemen. çoook sonra büyür

0|0
    0|0
    • Sismis hissediyorum benim adet sancim falanda yok ondan bir meraklandim seviniyim dedim kursagimda biraktiniz be :P

Erkekler Ne Diyor 6

• Hapı içmediğin günler oldu mu?

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bu konuda jinekoloğa başvurmanız daha doğru olur. Çok hassas bir hastalık.

0|0
    0|0
  • Eczaneden test alıp öğrenmelisin.

0|0
    0|0
  • Göğüslerde büyüme ve ağrıı varsa adet zamanın gelmiştir hamilelikle alakası yok :)

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapını nekadar aksatıyorsun 72 içinde alabilirsin daha fazla aksatıyorsan belki hamilesindir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hamile olmayabilirsin. Lütfen beni yanlış anlama şu anda nişanlın ve sen kaç yaşındasınız? Ve aslen nerelisiniz? Ben insanların aralarındaki yaş farkını ve aslen nereli olduklarını merak ediyorum.

0|0
    1|0
  • bir doktora DANIŞ

0|0
    0|0
  • Psikolojik olabilir

0|1
    0|0
Yükleniyor...