Kizlik hakkinda bakarmsnz:(?

Vajinama darbe aldım bir iki kez. kanama olmadı ama kasiklarim sizladi o gün mastürbasyonlada baya ugrasmistm ondan kaynaklida olabilir agri ama nisanlym ve korkuyorum doktora gtmeyede utanıyorum acikcasi. Hatirladgm bir kanama olmadi. Bide vajinama parmagimi biraz itince yuvarlakimsi bir yapi var ortasi bosluk gbi o zar mı cok endişeliyim cinsel iliskim olmadi cisimde girmedi sadece darbe mumkunmudur :/

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Zarın ortası zaten boşluktur. Kanamaya sebep olan şey şeffaf yapısıdır. Tül gibi düşün üzerine yürüyünce kafandan süzülür geçersin ama o orada vardır. Rahat ol bozulmamıştır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yuvarlak ortası boş oşan zar ise en zor zarar gören zar çeşitidir inan hiçbir zarar gelmemiştir.
    www.fundayazicierol.com/.../...ık-Zarı-Resim-2.jpg

Seninki tarif ettiğine göre ya normal ya yarım ay ya da esnek bı üçü bozulma ihtimali en düşük zarlardır.
    Esnek olan ise penis girse bile nerdeyse hepsine zarar veremez ancak doğumda bozulur.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim detayli aciklamaniza. Esnek olmasindan çok korkuyorum doktora gidip eşine ispatlarsn ancak o an yaşadığı şüphe mahveder beni

• Emeginize saglik cok yardimci oldunuz. Teşekkür ediyorum

• Rica ediyorum
      Mutlu yarınlar...

• Zar çeşidini öğrenirsin hem bence muayene ol.

0|0
    0|0
  • arabayla giderken yanınızdaki arabadaki ağlıyo diyelim sonra öğreniyosunuzki anne babasını kaybettiğini öğreniyosunuz annesi babası vefat etmiş diyelim sizdde görüyosunuz ağladığını sadece hayal edin böyle bişe olsa üzülürmüydünüz sizde 20 yaşında biri diyelim içiniz cız edermi

0|0
    0|0
  • Kurcalama bozarsın

0|0
    0|0
  • rahat ol bunlar zarı bozacak şeyler degil

0|0
    0|0
  • Kanama oldu mu

0|0
    0|0
    • Hayir