Ben mi problemliyim yoksa toplum mu?

Ben 23 yaşında aile tarafından çok edepli ve düzgün şekilde yetiştirildiğime inanıyorum. Kızlarla aram çok iyidir sohbet nezaket bilirim fakat gel gelelim ki çok fazla kız arkadaşı olmadı. sanırım yetiştirilme tarzımdan sıcakkanlıyım istediğim kızla sohbet edip afedersin yanağından makas alıcak kadar samimi olabiliyorum ama iş ilişki sevgili olmaya gelince şuan yapılanlar çok ayıp geliyor bu terbiyesizce gençlik.. kızlarla aram çok iyidir oldukça samimi yakın olabiliyorum ama 1 kez kız arkadaşım oldu ben birkez sevdiğimde sadakat, sevgi, ilgi alaka ve tek eşlilikten yanayım. yani bir çıktığın varsa başkasına değil aldatmak, asılmak bile ayıp bence. nekadar çığırdan çıkmış insanlar yahu. yalanlar biri bin para. kimse inanmıyor kiminle çıksam olmaz imkansız böyle mükemmel olamazsın rol yapıyorsun diye ayrılıyorlar birkaç kez böyle oldu başıma gelen budur. değil artık sevgili edinmek insanlardan iğrenmeye başladım. ben düzgün bir aile babası olmak, güzel ve saygılı bir eş ile bir ömür paylaşmaktan yanayım. kimseyle ilişkiye girmedim ben çünkü bekaret sadece namus değil, kendine verdiğin değerdir benim için. onu sevdiğin kadınla bir ömür boyu yaşamayı birkaç kız ile deneyip iğrenip hayattan soğumaya tercih ederim. çünkü insanlar neyi fazla kullanırlarsa onlarda sıradanlık hissi yaratıyor. yokmu böyle düzgün düşünen insanlar. var sa neden karşıma çıkmıyor. illa akıllı güzel ve düzgün bir ailede yetişmiş kız ile tanışıp bir ömür geçirmek için arabalarım evlerim pahallı parfümlerim yada çok gizemli artistik bakışlarım mı olması lazım arkadaş. nedir bu taktığınız saçmasapan kısa dönemlik değerler. varmı böyle 20 sene sonra hala sevdiğine aynı saygıyı duyabilecek günümüz ergeni. o parfüm bitince o para bitince kalacakmı senin sevgin aşkın, sadakatin. insan yokmu düzgün insan nolur çıksın karşıma

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• ister sende olsun problem ister toplumda farketmez adına ne dersen de toplumdan farklıysan eğer bunun arkasında durabilmelisin kızların geneli seni beğenmiyor tasvip etmiyor durumda olan biri olabilirsin ama sen yaptığının doğru olduğunu düşünüyorsan onların sözlerine kulak asmamayı kendine ilke edinmelisin.

"tamam hatalarım da var ama ben gayet düzgün bi adamım en azından öyle olmaya çalışıyorum" diyen bir adam "kızlar neden böyle" gibi meselelere takılmamalı.Kendi doğrularında az buçuk yürümeyi başarabilmiş adamlar kısa vadede olmasa bile orta veya uzun vadede hep olumlu şeylerle karşılaştı benim gözlemlediğim kadarıyla.Sen inandıklarının arkasında durmaya devam et o veya bu şekilde çıkacaktır karşına en az senin kadar düşünceli biri buna inanırım ben

0|1
    0|0
    • toplumun fikirleriyle değil problemim, zaten dediklerine tamamen katılıyorum yinede nezaketine teşekkür ederim :) ben diyorumki varmı böyle insanlar çünkü binbir türlüsünü gördüm insanların bazı ergenlik sonu belirtisi yaşadığımı inanların aksine, hayatlarında göremeyecekleri tipde ve olgunluk derecesinde insanlarlada tanışsam, kalıba oturtamadım ortalık cok bozulmuş. allah hepimizie hayırlısını versin kardeş

Kızlar Ne Diyor 5

• alkışladım takdir ettim gizli kullanıcı.

türünün son örneği değilsin ama nesli tükenenlerdensin diyebilirim. İyi tanıman araştırman ve ona göre yaklaşman gerek. Yüzeysel insanlar her yerde her iki cinstede var.

0|0
    0|0
  • aslında siz normalsiniz ama artık insanlar kendilerini bile tanıtırken dürüst biriyim saygılıyım gibi zaten yaratılışta olan mizaci özellikleri sıralar hale geldi bu kapitalist sistemin tüketim toplumu koyun sürüsü yaratma planıdır ve çokda iyi işliyor tüm dünyada tabii birde türkiyenin baskıları egitim sisteminde sorunlar türk gençlerini daha çok etkilenmesini sagladı taklitçilik degerli olmayı pahalı giyinme bindigi araba sanan insanlar ve bunlara önem verenlerle böyle çarpık bir sistem gelişti siz böyle devam edin bence hayatınızdaki kız şanslı olucak

0|0
    0|0
    • böyle bir jesti pek beklemiyordum, cok incesiniz teşekkür ederim :) dilerim sizde gerçekten anlaşılırsınız, fizik ve dış güzelliğe değil o güzel düşüncelerinize inanan birisi ile mutlu olmanızı diliyorum.

• teşekkür ederim çok zarifsiniz yine umarım iyi düşünen herkes mutlu olsun

• Edebini bozma sen.

0|0
    0|0
  • Soruma bak dedin geldim. Kesinlikle haklisin, askin adi zevk oldu artik, bir erkekle yatmak çok normal karsilanabiliyor-ki herkesin kararina saygim var ama çok ileri gidiliyor artik. Insanlar insanligi öldürdü bence.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :) hak veriyorum kesinlikle haklısın, farkına varmanı istediğim sadece kendin olmaya devam etmeni rica ediyorum şimdi senin soruna yorum yapmakla tamamen anlatamayacaktım derdimi, senin gibi nezaket sahibi hanım hanımcık bayanlar olduğunu görmek insanı mutlu ediyor, dilerim ki dilediğin gibi insanlarla karşılaşırsın umarım kendinden ödün vermezsin, bana kalırsa kimseye birşey sormana gerek yok kendini biliyorsun layık bir insanla karşılaşırsın umarım birgün :)

• Umarim herkes layik oldugunu bulur-ki senin iyi birisi olduguna inaniyorum, mutlu olmani dilerim, sakin degisme, senin gibi erkekler lazim su dünyada. ;)

• elbetteki var öyle istediğin kızlar ama yanlış ortamlarda mekanlarda arıyorsundur senin saydığın tüm bu erkekde olması özellikleri arayan kızlar daha tam yetişmemiş yaşına varmamış kizlardır sana katılıyorum bu olgunlaşmamış kızlar türkiyede malesef çok çoğu erkeklerinde bir farkı yok malesef nedeninide bilmiyorum batıya duyulan özentimidir nedir ama çok yazık ecdadımız bizleri şimdi görseydi gerçekden utanırdı bizden

Sen sen ol böyle olduğun gibi kal karşına kesinliklee istediğin gibi biri çıkacakdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• malisef adamım çok iyi insanı kızlar sevmiyor artık iyi insan olmanı önermem

yani iyi olda yanına biraz üçkağıtçı hafif yalancı biraz çıkarcı ve işini bilir ol uyanık ol arada erkek olduğunu üstünlüğünü hisseettir hafif sinirli ol kızlar böylesini beğeniyor inan benim iş arkadaşlarımdan kimseye zarar vermeyen kötü niyeti olmayan çok iyi insan olanların kız arkadaşları yada sevgilileri dahi yok evlenemiyorlar başıma kaldılar :) artık ben buldukça yönlendiriyorum çünkü içim rahat kız 3 gün sonra bu hödüğü neden bana laik gördün demeyecek iyi bir insana yönlendiriyorum

1|0
    0|0
  • ergenlik döneminin bitişindesin.ergenlikten cıkış travması bu takma kafana normalleşirsin yakında.cık dışari biraz gercek hayatı gör derim ben.bakir olman güzel ama bunu hangi kız duysa hihihih diye gulerler arkandan devir bu güzelim ya ayak uyduracan yada ayagı sana uydururlar

0|0
    0|0
    • sanırım seninle benim devrimiz farklı güzelim :) senin devrin dönemlik benimki ömürlük.

• o kızlar icin gecerli güzelimm anasının kuzusu:) aile içinde kız gibi yetiştirilmişsin ve kız gibi düşünüyorsun.dönemlik ömürlük diyen erkegide ilk defa görüyorum kendine gel bence

• Ben de 23 yaşında, aile tarafından çok tuhaf ve ilginç yetiştirildiğime inanıyorum. Kızlarla aram pek iyi değildir. Nezaket nedir bilmem. Sanırım yeiştirilme tarzımdan dolayı sıcakkanlı, çılgın bir adamım. İstediğim kızla istediğim sohbeti yapıyor, hatta kulak memesini bile yalıyorum. Sevdiğim kadında ilgi, alaka, erik, mutaassıp bir klitoris arıyorum. Evet, en önemlisi mutaassıp bir klitoris. Benim gibi düşünen insan yok şu dünyada.

0|0
    1|0
  • Reklamlar bittiyse konuya gelelim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...