Hamilelik nasıl sonlandırılir?

Kürtaj olamam ama hamile kaldım. Nasıl düşük yapabilirim? Küfür etmeyin boşuna. Bunu yapan kişi öldü ve bir çocuğum var zor durumdayım param yok ölsem olemem bunu da doğramam oğlum daha 3 yaşında. .. ne yapacağımı şaşırdım:(

Güncellemeler:
Ben de biliyorum bir cana kaydığını ama çarem yok. Bunu kimse bilmemeli. Oğlum cok küçük ve bana ihtiyacı var. Böyle bir hatayı nasıl yaptım bilmiyorum... Eğer bu ortaya çıkarsa onu elimden alırlar. Bir hata uğruna çok daha büyük acılar yaşar bir cok insan. ... kötü biri değilim sadece aptalca birşey yaptim bişey olmaz bir kereden sandım nasıl oldu bu bilmiyorum herşey üstüste geldi...

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• O cocugun gunahi ne peki oldurceksin yasama hakkini elinden aliyosun.

1|0
    0|0
  • Kesin hamile misin? Adetin mi gecikti sadece?

0|0
    0|0
  • Hamileliginiz kesin mi

0|0
    0|0
  • Ya kafayı mı yedin saçmalama Aile ve sosyal politikalar bakanlığına başvur hiç mi bilmiyorsunuz ne yapmanız gerektiğini

0|0
    0|0
  • Milletin basina gelmeyince konusmasi kolay geliyor bakma sen yazanlara haplar var yardimci olabilirim o haplari atarak dusuk yapabilirsin ama onmli olan gebeligin kacinci haftadindasin

0|0
    0|0
  • Güçlü antidepresan

0|0
    0|0
  • Bence sonlandirma vardır onun da bir kısmeti.. Belki büyük adam olcak ilerde..

1|0
    0|0
  • yapan kişi derken?

0|0
    0|0
  • Katil olacaksın net bunu ne için Yaptığın önemli değil

0|0
    0|0
  • Evlatlık ver ya da yuvaya ver neden öyle yapıyon

0|0
    1|0
  • Tek yol dusune biliyrm ilac ic hastanelik olacak derecede agir ilaclar belki kurtula bilirsin

0|0
    1|0
  • Allah sabır versin

0|0
    0|0
  • kürtaj neden olamıyosun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben hamileyimdir ins diye hevesleniyorum sizde sonlandirmaya mi dusunuyorsunuz. bizimde maddi durumumuz pek iyi degil ama riskiyla gelir cocuk. Hem aldirmak ya da senin sayende duserse cinayettir. Bence bir dusun. Bunu neden onceden dusumemistin. Evli degilsin neden korunmuyorsun keske bunlari dusunmus olsaydinda bunlar basina gelmeseydi. Dusurmen icin hic birsey diyemem cok sey var lakin hepsi kendi caninida tehlikeye sokar.

0|1
    1|0
    • Bak nasıl canavar ve bencil görünüyor biliyorum. Mecburum. Korundum hem yani ben öyle sanmıştım ama yeterli olmadı bir şekilde ve sonuç bu. Eşim işim hic birşeyim yok sadece küçük bir oğlum var ve onu mu bunu mu sorusu ile jarsi karsiya kaldım.

• Allah kolaylik versin sana. Hapi falan denersen dikkat et. Kendine borsey gelirse ogluna nasil sahip cikicaksin.

• Canım neden kürtaj olamazsın? Oğlun için üzgünüm ama bu bebeği aldırman doğru bir karar gibi görünüyor.

0|0
    0|0
  • İlaç al.

0|0
    0|0
  • Kaç aylık ki?

0|0
    0|0
  • Kaç aylık hamilesin?

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun :( başarabilirsin kıyma bebeğe.

1|0
    0|0
Yükleniyor...