Sizce bekaretimi kaybetmis miyimdir? 2,5 senedir baska bir iliskim olmadi? Tekrar kanama olasiligi nedir?

bundan 2,5sene once erkek arkadasim tarafindan zorla bekaretimi kaybettim gibi cunku onu terk etmemem icin yaptigini soyledi. icime birden girdi ve hic ileri gidipp gelmeden benim cigligimla cikardi. ve simdiye kadar baska bir iliskim olmadi. evlenecegim kisiye oldugunca normal dogru sekilde soylemeye calisacagim ama anlayissiz biriyle karsilasma korkusu var. aradan 2 bucuk sene gecti ve 2yil daha gecer gibii. kanama olasiligi var midir?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• O eski erkek arkadasinin tum gecmisini saygiyla andim zorla ne demektir yaa onun gibiler elime bir gecse yerde ezerim ve kardes o kanamada ne kadar kan geldi kizlik zari yani hymen yapilari farklidir tekrar kanama olabilirde olmayabilirde ama cok yuksek ihtimalle olmayacaktir diktirme islemi diyorlar sakin bulasma koca bimuamma tekrar kanatma ihtimalleri dusuk ki seni anlayabilecek bir es bul zaten seni anlamayan dinlemeyen masumiyetine inanmayanla dkika gecirme sonucta namus iki bacak arasinda degil kisinin karakterindedir

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kanama oldu mu dediğin zaman?

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle zedelenmistir

0|0
    0|0
  • müsait bir zamanda bir doktora danış sen bunu bence. burdan öyle yorumla v. s. anlaşılıcak bişey değil belkide sadece doğumla yırtılıcak türden bir zarın var esnek belkide yırtıldı ya da olduğuğu gibi duruyordur. oyle birdende nasıl sokmuş anlamadım o derece kayganlaşması için epey okşayıp sevişmiş olması gerek çokmu ince acaba penisi çok ihtimal var sen bir doktora görün kafan rahatlasın

0|0
    0|0
  • Kan geldi mi o zaman?

0|0
    0|0
  • Kanama olduysa bekaret sona ermiş olabilir..

0|0
    0|0
  • O zaman kanadiysa unut kanamaz eger o zaman bozamadiysa kanar
    yani bir girisde bozmamis olma durumu var tabikide
    ayrinti gerekli anlayacan

0|0
    0|0
  • Ilk yaptiginda kan geldiyse. Birdaha kan gelmez buyuk ihtimal

0|0
    0|0
  • Kanadı girince

0|0
    0|0
  • merhaba ekler misin beni

0|0
    0|0
  • içine girdiyse bitmiştir zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Canım tekrar kanayabilir ve iki yıldır ilişkiye girmediğinden deforme de olmamıştır. Zarın esnek olabilir. Benim 10-15. filandı sanırım anca kan gelmişti. O da olmadı görmeyeceği bir yerini kes yatağa akıtıver iki damla oluk oluk kanamıyor sonuçta

0|0
    0|0
  • Benim ilk iliskimde gelen kanamadan sonra 2_3 gün daha seks sırasında kan geldi. güvenli sonuç icin doktora muayene olabilirsin. kafandaki belirsizlikten kurtulursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...