Akıntım oluyor , nedendir sizce?

Arkadaşlar 18 yasında bakire bir kızım. temizliğime çok önem veririm, çok titizim. Buna rağmen çok akıntı sorunu yaşıyorum. Sıvı renkte sümük gibi oluyor afedersiniz. Günlük ped kullanmadan gezdiğimi hiç bilmem. Ne yapmam lazım, sizce neden böyle? Doktora gitsem bakire olduğum için muayene edemeyeceği için kafadan bir iki hap verir geçiştirir diye düşünüyorum. Ne yapmalıyım?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir doktora görün bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Vajina temizliğinde normal sabun ya da duş jeli türü şeyler kullanıyor musun? Bir de iç kısımlara su tutuyor musun?

0|0
    0|0
  • geçenlerde duydum bir kaç bayanda dogruladı merak ettim bayanlar çişini yapınca suyla yıkamaması lazımmış çünkü suda çok fazla bakteri oldugundan akıntılara kaşıntıya alan çeşitli hastalıklara neden oluyormuş çiş yapınca ya ıslak mendil ya da peçeteyle silmen lazım...

0|0
    0|0
  • bakiremiisn? hiç sevgilin olmadımı yani?

0|0
    0|0
  • Sen Yine Bir Git Doktora

0|0
    0|0
  • çokmu arzulusun

0|0
    1|1
  • sağlıksal bieşey olsa gerek en iyisini doktor bilir hergün pedle dolaşman normal değilki can sıkıcı hayatını zorlaştırır

1|0
    0|0
  • tanga kullanan kızlarda genelde görülen bir şikayet. doktora git hap verip geçiştirse bile gene vereceği hap tedavi edecektir. sonucta doktor yani bilir

0|0
    0|0
  • gayet normal

0|0
    0|0
  • azıyosun ondan

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Renksiz, kokusuz yumurta akına benzeyen bir akıntıysa gayet normal. Endişelenmene gerek çok. Çoğu bayanda olur bu. Fizyolojik bir akıntıdır bu. Fakat aksi bir durum varsa enfeksiyon, mantar... olabilir. O zaman bir doktora görünmelisin.

1|0
    0|0
  • Genel olarak şeffaf ve kokusuz sümüklü akıntı (tabirinle) yumurtlama döneminde olduğunu gösterir arkadaşım. Ancak kaşıntı ekşili koku ve kesik süt gibi akıntı olursa mantarsın demektir bakire olduğundan fitil veremez ancak oral alınan ilaçları yazar sana

0|0
    0|0
  • Günlük Ped mantar yapıyor

0|0
    0|0
    • Ama takmadan da gezemem akıntıdan dolayı rahatsız oluyorum

• normal değil soğuk almışsındır

0|0
    0|0
  • Çok normal.

0|0
    0|2