Bakire olmadan uyandığınız ilk günde daha çok hangi duyguyu hissettiniz?

Özellikle evlenmeden önce cinsel ilişkiye girmiş kişiler bunu yaşadıktan sonra ilk ne hissederler ? Daha sonradan duygularında değişme olabilir mi yani pişmanlık, gecelekte sorun olur mu kaygısı önemsizleşir ya da ilk başlardaki rahatlama veya mutluluk daha sonradan pişmanlığa dönüşebilir mi ?

• Rahatlama
    11% (2)30% (3)17% (5)Oy Ver
  • Pişmanlık
    32% (6)10% (1)24% (7)Oy Ver
  • Mutluluk
    11% (2)10% (1)10% (3)Oy Ver
  • Kaygı
    42% (8)10% (1)31% (9)Oy Ver
  • Yeniden yaşama isteği
    4% (1)40% (4)18% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• çok şükürki bakireyim halimden çok memnunum evleninceye kadar bu durum böyle olucak

nasıl hissederdim sorusuna gelince sadece derin bir pişmanlık duyardım oda zaten herşeye bedel olurdu

1|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• pişman olmaktan korktuğum için yaşamadım

0|0
    0|0
  • sukrlerki ben bakireyim ve hic bir zaman bunu bozmam taki evleninceyedek yalniz onda olur kis-kis allah korusun eyerde olursa boyle bir sey cook pismanlik duyarim yani

0|0
    0|0
  • pişmanlık...

0|0
    0|0
    • bayanlar ne yazık ki pişman oluyor :(

Erkekler Ne Diyor 4

• erkek için soruyorsun .. bir rahatlık bir güven gelmişti.. ama kadınlar için harbi merak ettm cevapları

0|1
    0|0
    • henüz bayanlardan cevap yok anketlerde 3 kaygı 1 rahatlama var demek ki sadece meraktan ya da bir anlık hevesten yapanlar çok var yani kafasında karar vermek lazım önce sonrasında ne olur pişman olur muyum diye düşünmek gerekiyor eğer gerçekten ayrılma durumunda pişman olmayacağını biliyorsa ve biliçliyse yapmalı bunu.

• büyüksünnn..

• en güzeli evlenenince hatta özel bir anlamı olur :)

• hiç unutmam daha 17 yaşındaydım hep büyüklerimden dinlerdim biri yok ben böle milli oldum biri yok ben şöle milli oldum hep içimden diyordum olan bir günden ben milli olacağım 17 yaşına geldiğim zaman dedim artık milli formayı giyme zamanı geldi arkadaşlarla rus bayanların olduğu mekana gittik orda milli oldum süper bir duyguydu o formayı giydim şimdi profosyonel bir futbolcu oldum :))

1|0
    0|0
  • benim için hiç bir önemi yok. bayanlara sormak lazım.

0|0
    0|0
  • erkekler için sormadın sanırım...yoksa benim için sıradan bir gündü...

0|1
    0|0
Yükleniyor...