ÖNEMLİİ Cinsellikle alakalı önemli bir sorum var. Tecrübeli bay ve bayanlar bir bakarmısınız?

Yakında düğün var. Nişanlımla konustuk. fakat ilk bir sene cocuk yapmayalım dedik. ama nasıl korunmamız gerektiğini bilmiyoruz. Haplar riskli diyorlar. Prezarvatif zevki öldürür. Nasıl olacak. hep dısarı mı bosalmak gerek. nedir bunun yöntemi. Ya tutamazsam içeri bosalırsam ne olacak. bir yardım etseniz?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Dışarı boşalmanı tavsiye derim...

0|0
    0|0
    • sayın tecrübeli :) Tek çözüm bu mu

• Hap kullanımı bayanlar için sorun yaratabiliyor. Kondomu da hiç bir türlü sevmedim sevemedim. Ayrıca dışarı boşalırken çok daha fazla zevk alıyorum...

Kızlar Ne Diyor 3

• kadının regl döneminden sonraki 7 gün içinde prez. kullan sonra içine boşal yumurtalama geçtiği için hamile kalmaz ama garantiye almak için eşinde sende reg ve yumurtlama dönemini iyi tahmin edin. biz eşimle böyle yapıyoruz içe boşalmanın tadı başka geri çekilme ile yarım kalmış gibi oluyor. prez de beni mantar yaptığı için kullanamıyoruz.

0|0
    0|0
  • Bişey vardı ilişkiye girmeden içerisine sürülüyor hap gibi ya d a krem sonra eriyor o sperler gelirse öldürüyor yok ediyo yani

0|0
    0|0
    • Spermisit adı sanırım en iyisi bence sipiral zor

• Sipral taktırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kadın doğum uzmanına gidip en uygun doğum kontrol hapını kullanırsanız sorun olmaz. İlişki başlamadan 1 ay önce düzenli kullanımda etkisi başlar hapın.

0|0
    0|0
  • Kondomlar eski gibi kalın falan değil.. Dureksin ve Okey kondomlarının incelikleri çok ideal.
    onun haricinde hap kullanımı tam verim göstermiyor..
    Bu yüzden tavsiyem kondomdur..

0|0
    0|0
  • ilk günden yapmaya çalışın:) çocuk evin neşesi meyvesidir... korkmayın rızkı veren allahtır...

1|0
    0|0
  • en iyisi doğum kontrol hapları ben ecz teknisyeniyim bütün eşler hep bunu kullanırlar

0|0
    0|0
  • Eczaneye basvur bence.

0|0
    0|0
  • Okey kullanın

0|0
    0|0
  • Spiral

0|0
    0|0
  • okey kullan