Babalık testi nasıl yapılır?

suanda hamileyim. ama söyle bir sorunum var babasınin sevgilim olduğundan emin değilim. Kisa bir süre önce baska biriyle daha oldum. sevgilim simdi sevinçten uçuyor ama bebek onun değilse çok üzülürüm. Haberi olmadan dna testi yaptirmak istiyorum. Nasil yapıldığını bilen varsa yardimci olabilir mi?

0|0
6|34

En İyi Erkek Görüşü

• Üzüldüm zor bir durum Allah kimsenin basına vermesin umarım çözersiniz sorununuzu bir şekilde.

1|0
    0|2
    • Teşekkürler. Bu hayatta hersey insan için iyi kötü haram sevap hata doğru hersey insan için. Kimseyi yadirgamayacaksin kimseyi ayiplamayacaksin. Dediğim gibi umarım sizde hem bazı şeylerden pişman olur Tövbe eder yemde sorununuzdan

• Kimin ne dediği sizi etkilemesin. Insanlar zor durumda olanı ezmeye bayılırlar umursamayın

• Peki teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 33

• Karaktersizliğin bu kadarı mk...

2|2
    2|0
  • Hastanelerde.

Sen bence yazarsan editör de olursun

2|0
    0|0
  • Babalık testi için baba adayından örnek alınması gerekiyoır dna ile ilgili. Onun haberi olmadan da alınmaz

0|0
    0|0
  • aklaksızın tekisin

0|1
    1|0
    • of herkes ahlak bekcisi kesildi. size ne ya hesap mi vericem yardim etmeyecekseniz hakaret edip sıkmayin canimi da yeter artık

• Kaldirilinca rahatlicak misin ne sacma tepkilerin ya tamam sen yazma senden istemiyorum yardim

• o çocuğu aldır
      kimse senin gibi ahlaksız bir kadının evladı olarak doğmak istemez

• Eğer çocuk baskasindansa sana geçmiş olsun :)) senden boşanır :) ve seni surundurur ama yazık sana yaa :)

0|2
    0|0
  • Doğacak çocuğa acıdım sadece. Senin gibi bir kadın anne diyecek, haketmiyosunuz anne olmayı. Yazık.

0|0
    1|0
  • sevgilinden sperm veya saç örnegi gerekir ama dna testi yaptıracagın yere sormalısın

1|0
    0|0
  • Ne sevgiline acırım ne sana ne de 3. Şahısa hepiniz birbirinizden iğrençsiniz
    Sadece çocuğa yazık..

0|0
    0|0
  • sevgiline üzüldüm

0|0
    0|0
    • Ben de üzgünüm herkes kötü şeyler söylüyor ama ben de istemezdim

• Bide benle dene ben korkma çocuk benden değil nasıl olsa

0|0
    3|0
  • Haberi olmadan Dna testi yapilmaz zaten yapamazsin

1|0
    0|0
    • Ne yapicam simdi peki? Baska yolu yok mu öğrenmenin

• Nerden bileyim yapmadan once dusunseydin. Hemde adama yazik soyle elbet ilerde birgun ortaya cikar belki 30 sene sonra ama ogrenir bir gun

• saç telinden örnek al hastaneye git yaptır testi

0|0
    0|0
  • kaç kişiyle olduysan hepsini çağır

0|2
    0|0
  • Sevgilininki yetmiyor muydu da bir de baskasiyla oldun

Yok abi patlak kızı dakkasinda yollayacaksin

0|1
    3|0
  • gıt hastaneye yol gosterırler

0|0
    0|0
  • bebek doğdunda ondan ve sevgilinden örnek alıp dna testi yapılır anca

0|0
    0|0
  • evlimisin çözüm var mı

0|0
    0|0
  • özel bir labaratuvarla görüşmen lazım
    en sağlıklı bilgiyi onlar verir. doğum olmadan test olur mu?

0|0
    0|0
  • testi alip labora gönderiorsunda orasi hangi ülke

0|0
    0|0
  • çocuk doğmadan oluyormuydu bilmiyorum ama onun saçından ya da tüküürüğünden al hastaneye git

0|0
    0|0
  • Var tabi ama burada cevap arama bence

0|0
    0|1
  • DNA örneği ile.

0|0
    0|0
    • Ama sevgilim gelmeden doktora olmaz o baska yolu yok mu iste

• Sevgilimin diyecek sonra kendisi nerde diye soracaklar felan filan.

• Lan'lu lunlu konuşma bu bir. İkincisi ise Özel bir sağlık kuruluşuna gittiğin zaman yapıyorlar. Sen yeterki paradan haber ver bilmeden konuşma buda ikiydi.

• Asil mesela sevgilini aldatman degil neden korunmadin baskasiyla yaparken?

1|0
    0|0
  • Hangi ülkede yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • Ben utandım şerefsizim bacım cevabını burada arama habersiz yapamazsın test felan git soyle

0|1
    0|0
    • Aynen Izinsiz Dna olmaz diyoruz insanlar sac/tukuruk gotur diyor heralde cok filim izliyorlar.0

• İnş sevgilinden diildirde senin gibi birinden çocuk sahibi olmaz

0|0
    0|0
  • Baska biriyle neden oldun?

0|0
    0|0
  • Ne diyorsun sen ya ne pişkin insanlarsiniz sevgilin e üzülüyorum yazık çocuğa

0|0
    0|0
  • KAÇIN taş yağıyor

0|0
    0|0
  • saçından örnek al rahim içinde bebekten örnek alabiliyolar ;)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 6

• :( cocuk icin simdiden uzuldum kasar birinden dogucak ve annesi hamileylen babasi kimdi bilinmiyordu boyle cocuklarn buyuyup size siddet uygulamasni istyrm

0|7
    0|0
  • saç örneğiyle yapılıyor diye biliyorum
    bir hastaneyi arayıp sorabilirsin

1|1
    0|0
  • dna testi yaptırman için o kişininde haberi olması lazım. neden böyle bişey yaptın?

0|2
    0|0
  • Doğacak bebeğe acirim sadece senin gibi iğrenç bir annesi olacağı için. Nasıl bir zihniyet bu allahım nasıl bir akıl Rabbim islah etsn.

0|1
    0|0
  • Allah başa vermesin diycem mantıksız olacak
    allah o duruma düşürmesin o neymiş kele öyle emin olmamak nedir hamile kadınsinda
    kırıcı olmak istemiyorum ama en kısa sürede dna ni yaptır bebeğin babasına da bastr nikahı

0|2
    0|0
  • Masallah

0|0
    0|0
Yükleniyor...