Karisini hamile birakmaya erkek mi karar verir?

Erkek mi karar verir?
Kariniz hamile kalmak istemiyorsa ne yaparsiniz?
siz cok istesenizde diyelim bir sene gecti ondan habersiz hamile biraka bilirmisiniz?
evliler hep prezarvatifmi kullanir?
hepsine cevap verirseniz seviniriz...

Güncellemeler:
Anlatın ögrenelim detay... arkadaslar

0|0
626

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek mi karar verir?
    Hayır, bu birlikte verilecek bir karar.
    Kariniz hamile kalmak istemiyorsa ne yaparsiniz?
    Kendini hazır hissetmediğini düşünür beklerim. Ama çoçuk istediğimi arada bir hatırlatırım.
    siz cok istesenizde diyelim bir sene gecti ondan habersiz hamile biraka bilirmisiniz?
    Zorla güzellik olmaz, istemiyorsa bir sebebi vardır ve bunu bana söylemek zorunda.
    evliler hep prezarvatifmi kullanir?
    Hayır, çeşitli korunma yöntemleri de mevcut.
    Spiral
    Aylık aşı
    Düzenli kullanılan doğum kontrol ilaçları
    Ertesi gün hapı (Hamile kalma riski var ise, birleşmeden 72 saat içerisinde içilmelidir. Ne kadar erken içilirse o kadar hamile kalma riski azalır.)
    Kalıcı yöntem: Yumurtalıkların aldırılması. Bayana da yapılabiliyor, erkeğe de.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Kadin istemedikten sonra dove dove mi yapacagiz? Ayrica habersiz hamile birakmak nedir ya cocuk mu bu kandiralim? Ama kadinin evlendikten sonra bile triplerinin bitmemesi evlilige zarar verir. Cocuk istememek nedir? Evlilik ortak bir kararsa kocasinin baba olma istegini kestirip atan kadin, evlilige de comak sokmus olur. Oturup bir orta yol bulunup uzlasilmasi en dogrusudur.

1|1
    0|0
    • Erkek hemen isterse kadin hemen istemiyorsa erkek yapabilirmi diye

• Kivrandirmak derken nasil yani

• Yatarken illa yapmaya kalkarsa yani zorla hamile bırakmaya çabalarsa uygun yerini abartmadan sıkarak o gece çalışmamasını sağlayabilirsin işte onu diyorum.

• hayır erkek karar vermez. verse bıle sacmadır. sonucta ortak karar alınması gereklıdir.
    hamile kalmak istemiyorsa , sebebını sorar ve isteyecegı zamanı beklerim...
    Habersiz hamile kalması onu bednen sogutacaktır bu yuzden saygı duyar konusarak ikna etmeye çalışırım.
    Kullanmazlar ise kedi gibi zırt pırt cocuk olur :)

0|0
    0|0
  • yani evli değilim olsaydım eşimle anlaşırdım bu konuyu ayrıca korunmazdım korunmasınıda istemezdim nasipse zaten o zamanı gelince hamile kalırdı yani hesaplaya bilir sonuçta hamile kalabileceği günleri kadınlar

0|0
    0|0
    • Hapile kalina bilir donemde yaparsa kesin oluyo mu ben erkegin elinde saniyordum ya.

• Yani ikiside sağlıklı ise kadının hamile kalması içün belirli zamanları vardır o dönemde ilişki olursa korunmasız evet hamile kalır kadın

• Bu işin kararını eşime bıraktım, ne zaman hazır isterse o zaman yaparız.

Ve prezervatif kullanmıyoruz. Kullanan çiftler de var ama.

0|0
    0|0
    • Kullanmadan nasil olmuyo peki

• Banane ya bir cocuk yapin hemen.. istemezmisin pondik pondik senin parcan gezsin evin icinde.. ne tatli olur. Tafi tuzuymus evliligin. Ben olsam bende yapmamda yasim 23 dahs erken. Yapin hemen karina soyle bu aksam yapiyosunuz karismam bak hee.

• Eyvallah.

• Amma soru sordun la

0|0
    0|0
  • kadın hamile kalmak istemiyorsa o iş zor. hiç yoksa senden habersiz doğum kontrol hapı kullanır olur biter.

0|1
    0|0
  • yok öyle şey habersiz nasıl hamile bırakabileceksin ki genelde kadın ısrar eder bizim çocuğumz neden olmuyor diye biz acele etmeyiz birde çocuk masraf demek kadın karar verir çocuğa erkekte uygular

0|0
    0|0
  • hayır bu iş için kadınında rızası lazım sonuçta canından can gidiyo kadının

0|0
    0|0
  • Tecavuz mu edecem anasini satim kendi istiyorsa dusunuruz ama evlilikte kimse kimsenin istemedigini yapamaz cinsellikte veya baska biseyde

0|0
    0|0
  • 1) ben karar veririm 2) hamile kalmak istememek gibi bir lüksü yok 3) farklı illerde olsak bile hamile bırakabilirim 4 ) ben bim poşeti kullanıyorum prezervatif entel işi

0|1
    1|2
  • Yaradan izin vermedikçe kimse karar veremez ;)

2|0
    0|0
  • bu karşılıklı birlikte verilecek bir karardır ondan öncede nasiptir

0|0
    0|0
  • Korunmaya bağlı o, bazen kadın kocasından habersiz korunabilir

0|0
    0|0
    • Senden habersiz korunmasini istermisin

• Istemiyorum vucudum bozulur.

• evli misin? hiç mi çocuk yapmayacaksın?

• bu ortak karardır. kadın istemedikten sonra ne yapsan boş

0|0
    0|0
    • Bu kadinin elin demi yani?

• Haahaha ogrendigim iyi oldu bende evlenince korunurum ahahah

• aynen öyle yap. kimse zornan yaptıramaz

• çift kendi karar verir ortak alınan bir karar olması daha uygundur.

0|0
    0|0
  • Hayır
    hazır olmasını beklerim
    bırakmam
    hayır

0|0
    0|0
  • Allah karar verir...

0|0
    0|0
  • Yazı tura atarım kazananın dedigi olur

0|0
    0|0
  • Zamanı geldiği zaman karar verilir o kadar büyütmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • Her ikisi karar verir :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 6

• Kadim tek basina hamile kalamaz. Öyle sen istemeden hamile birakacak hiyarda çoktur. Eğer evliyasen bir çok korunma yöntemi var doğum kontrol haplari aylik iğneler 3 aylik iğneler spiral. Kontrol hapi kilo yapar. İğneler hem kilo yapar hem de yan etkileri çok çok fazla eğer rahim yolunda sikinti yoksa hele hele doğum falan yaptiysan en güzeli spiral. Ama dikkat etmen gereken noktalar var kaymamasi için. Mesela hard seks zararli çok agir kaldirmamalisin. O zaman kayar hem hamile kalma riskin olur hem de rahim agzinda yara yapar enfeksiyon falan oluşturur.

0|0
    0|0
  • Kadın istemiyorsa neden prezervatife bırakır ki şansını doğum kontrol hapı dene bişi var sonuçta adam istese nolur kadın istemiyorsa ufacık bir hap içtiğini nerden bilebilir ki ztn adam olan böyle bişeye kalkışmaz evlilikte hiçbir karar tek başına alınmamalı

0|0
    0|0
  • İkiside istemeli. Evliler; dışa boşalma, prez. , doğum kontrol hapı, veya ertesi gün hapı kullanabilirler. Çocuk istemeyen hatunlarda rahim yolunu bağlatabiliyorlar.

0|0
    0|0
  • Öyle bişey yaparlarsa kadında (allah korusun) o bebeği aldırma şeyi yüksek olur. Bence iki tarafda istemeli öyle şey olurmu? O kadın 9 ay boyu ve sonrası neler çektiğini erkeklerin çoğu bilincinde değil.

0|0
    0|0
  • hayır ortak karar verılır

0|0
    0|0
  • İki tarafta karar alır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...