Kız arkadaşım bir önceki ilişkisinde bekaretini kaybetmiş

Kız arkadasım bır oncekı ılıskısınde bır anlık kontrolsuzlugunun karsısında bekaretını kaybetmıs bnde duyunca kıskandım ve cılgına dondum sonra pısman oldum pısmanım desemde bos nasıl kalbını kazanabılırım lutfen yardım edın bana durumlar cok kotu

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

• sakin bir sekilde konusun. O anlatsin olan biteni, sende anlat. De ona kiskaniyorum, kafam karisik vs. kafandaki düsüncelerini hepsini söyle, o da söylesin. Icinizde kalmasin, cünkü öyle olunca daha kötü olur. Baskasi da demis ileride kavga edince onun yüzüne vurusun vs.

Sen önce bir sakinles, iyice düsün. Ben bu kizi seviyor muyum? Ben onu bakire olmamasina ragmen kabul edebiliyor muyum? Bu benim icin ileride sorun olur mu?

Eger sen kendi isteklerinde, düsüncelerinden emin isen. Cik onun karsisina. De ki ben yaptiklarini onaylamiyorum, ben cok kiskaniyorum vs. ama seni seviyorum ve snei bu sekilde kabul edebiliyorum. Bekaretin benim icin, senden daha önemli degil.

Ama eger yapamiyorsan, senin icin sorun oluyorsa kabul edemiyorsan. Kabul etme. Bu senin en dogal hakkin. Kiskanmak, bekarete önem vermek, ve sevgilinin veya evlenecegin kizin bakire olmasini istemek senin hakkin. O zamanda git, onu suclamadan, kabga etmeden (cünkü böyle hic bir yere varamazsin, ayrica cinsellik yasamak da onun en dogal hakki) de ki, ben yapamiyorum, ben kabul edemiyorum, ben sana simdi sorun olmaz derim ama biliyorum ki ileride bu konu yüzünden sorunlar yasiycgz.

Eminim ki o da seni anlayacaktir ve cirkin ve kötü bir sekilde ayrilmaktansa sakin sakin konusup bir karar vermek daha iyi olur.

Basarilar dilerim

not: Bir kiz baskasiyla yatti diye kirli yada o... olmak zorunda degil. Ve eminimki sende bakir degilsin. Bence öyle düsünme, ve etraftaki insanlardan "namusu gitmis, böyle olmus, kirli " gibi söylentilere cok kulak asma. Sen karar vereceksin buna baskasi degil.

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 14

• sen niye gonlunu alıyorsun ben onu anlayamadım?

kız ahlaklı biri değilmiş sen o kızdan uzaklasmayı dusunmuyorsun da hala nasıl kalbini alabilirim diyorsun genelde erkekler namusa düşkündür ilk defa senı gordum ben ..normalde kız bunu soylese erkek bırakır sen özür dilemeyi dusunuyorsun , anlayamadım..

1|1
    1|1
  • Sen şimdi pişmansın ama ileride sana karşı bir hata yaptığında veya ondan memnuniyetsiz olduğunda bu konuyu manzeret olarak ileri süreceksin çünkü aklının bir köşesini tırmalayacak bu.Bence hiç uğraşma bırak , sana tersse bu durum çabalamaya gerek yok.

0|1
    0|0
  • en önemlisi sana karşı dürüst olmuş bence bu çok önemli eğer seviyorsan ve ciddi düşünüyorsan amacın kızla oyun oynamak değilse konuş öür dile eşşeklk ettim de oda seviyorsa zaten affedicktr ama biraz zor ben olsam affetmem

2|0
    0|1
  • 5 dk lık bi haz için bişeyleri kaybetmeyi göze alan kişi daha neler kaybetmez şekil a sen

1|4
    1|0
  • sen gerçekten pişman mısın kızdığına;

ayrıca dinimiz zinaya yaklaşmayın diyor,yaklaşmayın!

0|3
    1|1
  • valla bu durum şöle oluyor suçlu bagırıyor suçsuzun ödü kopuyor:)) bence kız arkadaşın konuyu saptırmış sende inanmışın o kendini affetrmeye çalışsın

0|1
    0|0
  • ne gibi bir yardım

0|0
    0|0
  • aslında biraz zor olabilir eğer gururu kırılmışsa..

onla açık açık konuşmalı ve onu kıskandığın için böyle davrandığını söylemelisin..

Umarım affeder =(

1|0
    0|2
  • bi an kontrolümü kaybettim de özür falan dile işte baska bişey yapamazsın zaten

0|0
    0|1
  • bu konu senın ıcın önemlıyse basta söylıcektın sevgılıın olmadan önce . şuan yargılayamazsın ki. yalan söylese de sonradan ortaya cıksa neyse . kım bılır neler demıssındır . yani bilmiyorum özür dilerim çok kıskandım fılan dıyebılırsın .

0|0
    0|1
  • ne dedin motor dedin kaşar dedin daha da kötülerini söyledin demi umarım affetmez

1|0
    0|1
  • Bu kızı kabul ediyorsun yani bu şekilde ne diyim midesizmişsin

0|0
    0|0
  • gerçekten seviyorsan onu ve ciddi düşünüyorsan kalbini kazan özürdile..ama anlamadağım nasıl bir kontrolsüzlük bu yaa..kendi pişman mı bu yaptığından?

1|0
    1|1
  • Sen degil o senin kalbini kazansın.

0|2
    2|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Dostum, doğal bi tepki vermişsin aslında. Her insan için değerler aynı olacak diye bi kaide yok. Ben bekarete önem vermiyorum ama sen de önem vermemelisin diye bişey söz konusu değil. Bunun bazen din, adet, gelenek, görenekle ilgisi olmuyor. insan Kıskanır, normaldir. Kim kız arkadaşının birisiyle sex yaptığını, onunla şehvetli anlar yaşadığını, onun içine boşaldığını, vücudunu ellediğini doğal karşılayabilir ki? Özür dileyecek bişey yok, kişiliğinden, prensiplerinden taviz verme. Ararsa seni tekrar görüşürsün, aramazsa rahatını bozma. İnsan illa evlenecek, çoluk-çocuğa karışacak diye bi kaide yok. İnsan yalnız da yaşayabilir.

1|2
    1|0
  • Sen çok büyük bir eşeklik etmişsin arkadaşım...Yahu yapılacak şey mi bu ? Sen kendin afedersin de her b*ku ye sonra da kız bakire değiiiiiiiiuuuuuuuuullll oovvvvv vay anasını ya. Sizin gibileri gördükçe kendi cinsimden utanıyorum kız sevmiş yapmıştır ne olacak yani ? Her yerde söylüyorum burda da söylerim : NAMUS İKİ BACAĞIN ARASINDAN AKACAK KANLA ÖLÇÜLEMEZ.Ya kız elemanla vajinal değil de anal ya da oral bir beraberlik yaşamış olsaydı nerden anlayacaktın ? Kız önüne geleni ağzına almış arkadan almış ama namuslu. Vajinal bi beraberlik yaşamış ooov çok namussuz arkadaş bi bitmediniz ya cidden bi bitmediniz.Kız ne yapsa haklı saygılar.

2|0
    0|2
  • senin bekarete önem verme hakkın her zaman vardır sakın "gerikafalı" tarzındaki söylemlere kulak asma isteyen istediği kadar çağdaş medeni olsun ama sen kendi inançların yaşantını düşün ona göre karar ver ilerde daha büyük pişmanlıklar yaşamamak adına

0|2
    0|0
  • onun senin kalbini kazanması lazım... bunu düşüncek kişi o

1|2
    8|2
    • Bılmıyorum hocam kafam cok karısık yınede cok saolun

• bu eksiyi kim bastı şimdi yanlış bir şeyde söylemedim neysee... senin kafan neden karışık?

• Baştan söyleseymiş eyvallah da sonrası ne oluyor?bırak uğraşma

0|2
    1|0
  • Ne kazanıcan bırak gitsin başka kız mı yok ?

0|1
    5|0
  • bakire kız istemyoruz ...

0|0
    1|3
  • Gavat mısın lan sen ..

0|2
    1|1
  • bakire değilse evlenme namusu gitmiş.

1|3
    8|1
  • Sen bakir misiN?