Arkadaşlar mühim bir konu?

Arkadaşlar bakire değilim ama sandığınız gibi bir ilişki sonucu olmadı. Atletizimle uğraşıyorum düşünce zarim gitti. Bunu hastane falan anlayabilirlermi? Şimdi bazilariniz namus bir zar mi falan diceksinz yok diktir diceksiniz. Ama ben karsimdaki insanin aklinda soru isareti kalmamasi ve evlendigim zaman bunun başıma dert olmaması için böyle bir soru soruyorum. Lütfen düşünce cevaplayalim edep çerçevesi içinde.

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• evet hastane de anlaşılabilir. en kötü ihtimal adli tıp bilir

0|0
    0|0
    • Dalga mi gectin

• Peki hocam bu kızlar kafası esince zar diktirebiliyorlar mi? Çünkü evlenmeden önce diktiririm olur biter düşüncesinde çok kız var. Herhalde erkeğin kandirilmasi bu kadar kolay değil demi? Mesela ilişkiyle mi yanlışlıkla mi oldu tespit edilebilir mi? Özellerde gizliden dikiyolar mi?

• bilmeyen erkeği kandırmak çok kolaydır dostum yani normal olsa bile erkek pek anlayamaz onun için kafanda böylesi soruları düşünme Allah iyi insanlarla karşılaştırsın hep. Ama dikilme konusunda ist da ve yurtdışında bunu yapan doktorlar varmış duyduğuma göre

Erkekler Ne Diyor 17

• Sonuçta nasıl bozulduğu anlaşılmaz. Bisikletten düşünce bile bozulabilir.

0|0
    0|0
  • bozulduysa bozulmuştur nası bozulduğunu anlayamazlar
    bunu ancak olay anında hastaneye gidip rapor alarak ilişki sonucu olmamıştır gibi rapor alman gerekirdi sanırım tabi onlarda adli tıp 'a yönlendirmezse
    ama bence spor sonucu olmamıştır atletizmle uğraşanların genelde antronörle ilişkileri oluyor

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa git, en azından şüphelerin gider.

0|0
    0|0
  • Oha o nasıl spor öyle bacakların kırılmadi mi o kadar açarken. Kim anlicak diktirdigini götürüp hastanede kontrol ettirecek halleri yok ya.

0|0
    0|0
    • Karşımdaki insanı kandırmak istemiyorum yalan üzerine kurulan bir evlilikten fayda gelmez

• Yine kalır soru işareti. Orda zarı gittiyse hazır gitmisken yapmıştır o işi diye dusunebilirler. Böyle belgeyle ispatlamak saçma bence. Eğer güvenilir bir şeyse git diktir. Zaten yapmadım diyorsun için rahat olsun.

• Allahtan korkarım herşeyden önce yalan üstüne evlilik kurulmaz ;)

• tabiki bir zarin hangi sekilde yirtildigi anlasilir ve bunun icin rapor alabilirsin

0|0
    0|0
  • hastaneden bır rapor alsaydın kaza sonucu oldu dıye

0|0
    0|0
  • Önce git hastaneye araştır muhtemelen nasıl olduğu çıkar sonra esin olacak kişiye uygun bir dille anlat böyle oldu diye

0|0
    0|0
    • Anlatir tabiki ama elimde bir doktor raporu gibi bişey olsun istiyorum

• Ben güven üstüne bir evlilik istiyorum aklinda bir soru isareti bile olmamasini

• Aynen öyle eğer anlayışlı biriyse zaten bir sıkıntı çıkmaz ve sana güvenir

• Daha kaç çeşit kaza ile gitmiş zar hikayeleri dinlicez kim bilir😨

1|0
    0|0
  • Zannetmiyorum anlayabileceklerini

0|0
    0|0
  • atletizmi ateizm anladım dedim ateizm zar bozuyor herhalde :)
    dr raporu verirler git al.

0|0
    0|0
  • sormada fayda var bence hastanede araştır

0|0
    0|0
  • düştügünde dr gittiysen rapor tuturabilirsin 2 3 gün geçtiyse olmaz artık

0|0
    0|0
  • Himmmmmmm

0|0
    0|0
  • Yalan ,

0|0
    0|0
  • Bence diktirme pompise devam

0|0
    0|0
  • Dudunce zar nasıl gitdi merak etdim

0|0
    0|0
  • Hiç bilgim yok.. ama senin hal ve hareketlerinden zaten insan rahatlıkla anlayabilit doğruluk payını

1|0
    0|0
    • Bilemedimki

• Sırf bu yuzden istiyorum zaten

• allah yardımcın olsun zor bir durum

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunu evleneceğin adama izah edersin bir şey olmaz.. tabi onun inanıp inanmamasına bağla. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Bence girmeden zar yırtılmaz bir kavga esnasında kıza tekme attım kan gelmiş doktora gitti yırtılmamış demişler

0|0
    0|0
    • Saçmalığı daniskasini söylüyorsun şu an bir kiz olarak sen bile beni anlamazsan erkeklef zor bir. kız olarak bunu bilmiyor san ne deyim

• Sovecem ben neden bahsedeyim malak

• Ck konusma ergen bb

Yükleniyor...