Yapay kızlık zarı?

Yapay kızlık zarı bir kimyasl maddeymiş vicut sıcaklıgıyla madde kan rengne donsuyırmus vajıne içinde ilişkı sırasında kan geliyormus kullanan veya hakkında daha fazla şey bilen varmı?

0|1
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Kandırımışlar seni.

0|0
    2|0
  • Hile ile mutluluk olmaz.

0|0
    0|0
  • O kadar adamin altina yat sonra evlenecegin adami kandir var mi boyle bir hayat yav Insallah seni almaz o adam adama yazik.

0|0
    3|0
  • bununla kim evlenirse allah yardım etsin bukadar o.. çocuklugu olmaz bence

0|2
    2|0
  • taktırsan ne olurki işini bilen erkek anlar zaten

0|1
    1|0
  • Eşin inşallah rapor alır. Kendisine acıyorum yeminle

0|1
    2|0
    • l*n varya benden rapor istesin evlenceğim adam
      eğer bir zarla ilgilenıyosa bakıreyım zaten gider o raporu alır yüzüne atarım ve ayrılırm
      okadar da abartacaksa bekaret konusnu ona göre sınıflandıracaksa beni...

• İnş senin gibi bir kaşar bana denk gelmez ama ben hazırlıklıyım ilişkiye girmeden raporun kralını alıcam

0|0
    2|0
    • l*n varya benden rapor istesin evlenceğim adam
      eğer bir zarla ilgilenıyosa bakıreyım zaten gider o raporu alır yüzüne atarım ve ayrılırm
      okadar da abartacaksa bekaret konusnu ona göre sınıflandıracaksa beni...

• Onun bunun altına yatın sonra yapay kızlık zarıyla namuslu numarası yapın. Orospular bile sizden daha namusludur benim gözümde.

0|1
    3|0
  • Evet ben kullandım çok sağlıksız :)

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• turkıyeden alma hepsı sahte alıp deneyenler tanıyorum yurt dısından getırtenler var orjınalını getırtenler var onlar işe yarıyor ama onunda hakıken orjınalını satan yerı bulmak lazım

0|0
    0|0
  • Kocanı kandırdın.. Peki ya Allah'ı?

0|0
    0|0
  • Bunlara kalkısmak yerine gerçegi söylemek daha mantıklı

0|1
    4|0
  • ben alip pazarlamak istiyorum. japonyadan getirmeyi düsünüyorum. cok genc kizlarimizin ihtiyaci var. vajina daraltici kullanilirsa yaninda birde zar ohh asla hic bir erkek anlamaz. hem dar hem bakire süper iyi tutarmi bilmem ama satmak istiyorum

1|0
    0|0
  • hasta mısınız l*n siz yaptım deyin gitsin yaparken düşünen yok yaptıktan sonra sorun oluyo :D

0|4
    3|0
Yükleniyor...