Kızlar, Jinekologdan korkar mısınız? Neden?

Bir hekim olarak merak ettim cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• vajina içdudaklardaki pütürleşmeler (dil üstü gibi) normal mi? jinekologdan korkmam gittim görmüşken sana da benden bir soru ;)

0|0
    0|0
    • mantardan kaynaklanabilir, enfeksiyondanda ayrıca başka bir kaç nedeni de var onun için muayane şart kesin bir şey demek buradan doğru olmaz.

• işte dil yüzeyi gibi..

• Eğer fazla ise muayene şart muayene etmeden kesin bişey diyemiyorum söz konusu sağlık olunca

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendimi o yere yattığımda hep teslim olmuş gibi hissediyorum nedense.. bu arada ben bir ara çok çektim vajinamdan ozaman neredeydin sen

0|0
    0|0
    • Kimsenin bir yere teslim olduğu yok ama. Bilmiyorum büyük ihtimalle hastanede hasta muayene ediyorumdur.

• Ureyi disari atarkene ve tam sona yaklasirken vajinamin iç taraflarina doğru bir ağrı olusuyor acaba neden? (Hic gitmedim doktora ama korkmam herhalde ) . soruyada soruyla cevap verdim biraz ama :)

0|0
    0|0
    • Üre derken sanırım yanlış bir kullanım yaptınız üre idrar ile atılan bir protein. İdrar mı demek istediniz?

• Tıbbi olarak dediğim. Ama diger yandanda suda eriyen bir azot. Cidden sorunuzu anlamadım.

• Neyse çokta önemli değil yinede teşekkürler :))

• ben de bir erkeğin neden jinekolog olduğunu merak etmişimdir hep açıklayabilir misin rica etsem

0|0
    0|0
    • Eğer meslekleri kadın erkek diye ayırırsak bu cinsiyet ayrımcılığına girer. Ve bu hiç hoş olmaz.

• O zaman lütfen bir muayene olun hafife almayın

• teşekkür ederim..

Yükleniyor...