Sperm'in sarı renkli olması sizce normal mi?

Merhaba. 3-4 günde bir mastürbasyon yapıyorum. Sperm ilk mastürbasyon da yarısı sarı yarısı normal renkte geliyor. Sarı kısım jöle gibi oluyor. Aradan 3-4 saat sonra tekrar mastürbasyon yaptım ve Spermde çok ama çok az yok denecek bir sarılık vardı. Bu durum 5 aydır var. Doktora gidemiyorum. Bunun nedeni ne olabilir?

Güncellemeler:
Boşalma sonrası kasıkta ağrı da var.

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle sağlık ile ilgilili bir durumda neden doktora gitmek istemezsiniz anlam veremiyorum ne çekinecek bir durum var nede korkacak. Ayrıca geleceğini etkileyen önemli bir konu. Öncelikle bendede sarı renk şikayeti var bunun çin 3 ayrı doktora gittim belkide 5 in üstünde sperm testi yaptırdım. sarı renk ile ilgili sadece ölü sperm sayısının çokluğundan dolayı olduğu ve rengini kafama takmam gerektiğini söylediler. Ancak rengin sarı ve jölemsi olması mantar ya da parazit olma ihtimalini artırıyor. her iki durum için de doktora gitmelisin sperm kalitesiniartırmalısınki çocuk istersen sana lazım olacak ya da parazit var ise oda ilerde kısırlık sorunu yaratabilir. DOKTORA GİTMELİSİN

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Beklemen hata hemen doktor !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• olagan bırsey aldırma.. ancak kasık agrısı ıcın bır hekıme gorunmelısın

0|0
    0|0
  • sarılık var hepatit b vurdur

0|0
    0|0
    • Emin misin ya deme len öyle :D

• Gayet normal hafif sarılık herkeste olabilir ama kasık olayı git doktora mutlaka :))

0|0
    0|0
  • Uzun süre mast yapmayınca olur veya mast süresini uzun tutunca. Bol bol su iç cok takma kafana

0|0
    0|0
  • Sacina sur jöle gibiyse

0|0
    0|0
  • Doktora git kardeşim sen!

0|0
    0|0
  • İsedikten sonra cekersen penisteki sperm ile idrar karisiyor ondan sarımsı glyor

0|0
    0|0
  • üroloji doktoruna git

0|0
    0|0
  • One la gök kuşağı gibi

0|0
    0|0
  • Çok yumurta yemişsindir.
    Ya da çok portakal suyu içmişsindir.
    Ondandir o sarılık :)

0|0
    0|0
  • Testiste uzun süre bekleyen sperm sarı olur. 2. postada da az bişey olur. Ama 3 ten sonra bembeyaz çıkar

0|1
    0|0
Yükleniyor...