Neden her sevgilim bir kere versin ama karım bakire olsun dersiniz?

bunu arzu ederken,o kızın sizin de kardeşiniz olabileceğini hiç düşünüyor musunuz?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır, ben öyle düşünmüyorum.Daha önce 500 kişinin altından geçmediğiyse benim için problem yok.Sonuçta ben bir şeyler yaşıyorsam, onun da yaşamasını normal karşılamalıyım.Dediğin tiplere ben de gıcık oluyorum.Ne olduğu belirsiz yerlerde, her gün 50 kişiyle yatan kadınlarla birlikte olmak için birsürü para harcıyorlar ama evleneceği kişinin kimseyle birlikte olmamış olmasını istiyorlar.Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu...Evlenene kadar bekaretini koruyup, evlendiği kişinin temiz olmasını isteyenlere lafım yok.En azından kendileriyle çelişmiyorlar.Fakat, ben yaparım, ben erkeğim ama kız böyle bir şey yapamaz diyen apaçilerden nefret ediyorum.

6|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 11

• Çok haklıısn söylediğin de .Tebrikler görüşün için.

0|0
    0|0
  • cahil ve egoist insanların basit istekleridir o..

yoksa akıl ve mantığa aykırı birşey..

birşeyler koparıyorsanız mutlaka karşılığındada ödemeniz gereken diyetiniz olacaktır..

siz önünüze gelenden isterken size gelenden başkalarının istememiş olmasına nasıl inanırsınız...

0|0
    0|0
  • valla bi kere versin demedim hiç :))) tatmin edici olsun hepsi yeter ;)

0|0
    0|0
  • kimse kimseye zorla bir şey yaptıramaz.bir kız bakire değilse bu kendi isteği sonucu olmuştur. biz erkeklerdeki düşünce : bu kız, bakire değilse bir kere de benimle yapsın. zaten açık kapı. ne çıkar yani... şeklindedir.

0|0
    1|0
    • doğrusun arkadaş!peki bakire kızla bakire erkek mi evlenmeli

• Bakirelik takmadigim tek seydir

0|0
    0|0
  • erkekler egoist tir ve hem yemek isterler hem yenilmemiş isterler ama düşünmezler her erkek üç beş kızla yatarsa kendisine yatılmamış kız denk gelme ihtimali kaçtır

0|0
    0|0
  • yatmayın? tecavüz mü ediyoruz

0|1
    2|1
    • vaadlerle kandırıyorsunuz yetmez mi;?

• yetmez mi

• sevgilim bana benimle yatmak istediğini söylerse ayrılırım.neden bu kadar malım?

• Tek taraflı sevişmelere karşıyım

0|0
    0|0
    • erkek,söylendiği gibi seks yaşamadan duramaz mı bu bi ihtiyaç su gibi.fasa fiso doğru mu yoksa mümkün mü

• çünkü bir veya birden çok vermeyeni bulabilmektir içlerdeki arayış.

0|0
    0|0
  • ben hiç öyle bakire olsun demedim... tek isteğim bana dürüst olmasıydı... ne bakire kızlar yatağıma gelip sözüm ona bakire gitti...

0|0
    0|0
  • Türk Erkeğiz ya ondan galiba bende öyle düşünüyorum ama o haltı yedim ben neden öyle isterim ki ama olmuyor işte bu Ülkedeki zihniyetimiz bu ve Din açısından ama biz de yaptık da hataydı tövbe etcez...

0|0
    0|0
    • yap yap sonra tövbe et olmuyor

• hee soruyu yanlış anlamışım kesinlikle versin demedim verdi zaten isteksiz olsa benle aynı yatağa girmezdi evime gelmezdi kii bakireyim dedi kandırdı yok esnek bilmem ne halbuki daha önce yapmış benden sonra da bi dünya insanla çıkmış demek ki kaşarla çıkmışım..ama sevgilim olursa kesinlikle el üstünde tutarım öpüşmeden öte geçmez...

• olsun madem birliktelik yaşadın o zaman bi bakireyle evlenmen hiç adil olmaz

Kızlar Ne Diyor 5

• Herkes istediini dusunebilir ama is kizlarda bitio canimmm. Ben olsam bende istememm. Hem sevgiliyende herseyin bi adabii var dimii. Verisken kizlar yuzunden oluo bu muabetler.

0|1
    1|0
  • Hayır da olsa ne farkeder.O da insan.

0|0
    0|0
  • insanlar bencildir canım bu yüzden

0|0
    0|0
  • bakire isteyen erkek de bakir olacak arkadas

1|1
    0|0
  • ben burada erkeklere neden bulmuyorum canım kusura bakma kimse kimseye zorla tecavüz etmiyor..her şey istekli..ee erkekte diyor bu kız bana veriyorsa baskasınada yapar ama ilşkiye bağlı mesela benm . senelk bir ilşkim var ben sevgilimin yanına yattıgımda beraber uyudugumuzda öpüştüğümüzde bana o gözle bakmıyor neden biliyormusun?çünkü yapsam baskasıyla birlikte olsam o süre zarfında ztn olurdum ! ona ait oldumu biliyor kalben ve bende biliyorum..ztn öyle seviyorum karım ypıcam diyip de kendine deliler gbi aşık edipte kızı ..kız da snra verince ortada brakan erkek insan değil şerefszdir..ölelerini kastedmiyorum bu yazımdada;)

0|1
    1|0
    • nerden biliyorsun o gözle bakmadığını? Kendisiyle yatıp öpüşüyorsan başkasıyla da yapar demez mi

• ama gel gör ki ailem dbine kdr karsı yengemn krdeşi oldugu için annem hergün çene sarfdiyor ama allah işte ayırmayan allah ayırmıyor brazda kısmet işi ya kısmetten kaçıllmıyor..her bok geliyor insanın basına da kısmetinden çevrilmiyor.

• Ah canim benim:(

Yükleniyor...