Kiz arkadasim testisime vurdu cok kotu durumdayim, cocugum olur mu?

kiz arkadasim arkadaslari ile alisverise gidecekti gitmemesini soyledim, usteleyince ben gitme guzelim dedim oda gayet sakin bir sekilde tamam tatlim diyerek testisime dizi ile vurdu, aksama gorusuruz seni dinlemek zorunda degilim dedi. ustelik alisveriz merkezinin ortasinda oldu yarim saat yerimden kalkamadim herkes bize bakti rezil oldum, ayrica darbe tam iki testisimin ortasina geldi, acidan oturup aglayacaktim, daha halen cok fena erkekler o karin agrisini iyi bilirler, kisir kalmam drgilmi arkaaslar, cok frva sut cekti bildiginiz.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Birsey olmaz , geçmiş olsun :/

0|0
    0|0
    • kardesim dikkat et sen sen ol kiz milletine bulasma.

Kızlar Ne Diyor 2

• uzuldum senin adina gecmis olsun bisey olmaz ama kiz arkadasinda var biraz iliskinizi gozden gecirmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • kiz arkadasim ustelik daha halen benden ozur dileyeceksin diyor, ppisman oldugunu sanmistim birdaha vuracak utanmasa.

• saglikli iliski degil bu sana kalmis ne yapacagin

• Sevgilin cok sacma bir insan k. Bakma da

0|0
    0|0
    • Kmiyacagim cunku yarin ona soyleyecegim onun belasini s... m ben daha halen yanim aciyir. kusura ba

• Gitme dedi diye ayrica herkesin içinde ayrica o bolgeye vurmak bilemedm yani kac yasinda bu cocuk gibi

Erkekler Ne Diyor 5

• Ulan bana onu yapacak var ya anasından emdiği sütü burnundan getiririm hayatımda hiç bir kadına tek fiske vurmadım ama bu kadın dövülür birader şerefsiz senin gibi erkeğinde * koyayım k. bakma o kızı bırakmazsan 2. kez * koyayım

0|0
    0|0
  • Annene şikayet et

0|0
    0|0
  • o kızı bırak laaaa

0|0
    0|0
    • bende birakmayi dusunuyorum, ben hayatimda boyle fiziksel siddet gormedim.

• OLur olur üçüzün bile olur korkma okadarda narin deiler

0|0
    0|0
  • bu soruyu sordun ya senden olmasın zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...