Sorum özellikle kizlara bakarmisiniz?

Benim vajinam çok kötü kokuyorrr ve ezanelerde satilan ilaclar varmis jel gibi bunun en iyisinin adi ne? Ve fiyati tesekkurler

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• mantardır ama hekime görün derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Öncelikle vajinal bölgen de sabun ya da duş jeli türü şeyler kullanmaman lazım artı iç kısımlara su tutmaman gerekli. İntim ürünler var o bölgeye özel.

0|0
    0|0
  • kızım burası jinekoloji değil. akıllı ol. sağlık riske atılmaz. önce doktora git

0|0
    0|0
  • Anal yapiyormusun genelde analda bu sorunla karsilasirsin analdaki kaslarin dizilimi farklidir acilma yaptiginda geri kendisini toplayamadigi icin koku yapiyor

0|0
    0|0
    • Yok anal sevmiyorum

• O zmn hastalik bulasmistir temizligine biraz daha dikkat edip antibaktriyel jel kullnirsan koku gider kenarlardan beyaz sivi salgilaniyormu

• Yavv git biraz icini yika bee azicik ozen goster ordan hem kan geliyor hem idrar hem oraya bosalıyorlar insan bu konuda biraz hassas olur yaa

0|0
    0|0
  • idrar yolu enfeksiyonu olabilir. bide deep clean jel var ondan al

0|0
    0|0
    • Onee fiyati kaca

• Sey ben bitane ilac buldumda doktorma yazdirsam ssskm karsilar mi yoksa satij mi alcam

• hayır önce doktora gitmen lazım. kokunun 2 sebebi var ya idrar yolu enfeksiyonu vardır ki kadınlarda sık görülür ya da adet sonrası içerde kalan kan pıhtısının kokusudur. doktora gidersen idrar tahlili ister sonuclara göre sana ilac yazar bilip bilmeden kullanma derim

• Bende öğreneyim, ilerde lazım olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• daha sık yıkan

1|0
    0|0
  • doktora git canım bir an önce mantarsın

0|0
    0|0
  • enfeksiyon olabilir

0|0