Evlilikte bayanın isteksizleşmesi neden olabilir?

Eşimin beni sevdiğinden şiphem yok. Ama eskisi gibi değil gecelerimiz. Neden böyle bir değişim olabilir?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar Erkekler gibi degildir siz istedigiz zaman en ufak bir kivilcimdan tahrik olursunuz kadın oyle olmadigindan daha duygusal yaklasir biraz kendinizde arayin derim sadece seks için ilgilenmeyin onun isteklerine biraz onem verin hoslandigi yonleriyle olayi oraya getirirsiniz hee bide o isi yapip arkasini donen uyuyanlardansaniz geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • El insaf diyeceğim ama. Daha ne yapabilirim ki? Hediye desen sürpriz desen yaparım. İlişki desen kendim bitmeden o bitsin diye kendimi önemsemez oldum. Ön sevişmeyi fazla uzattığım için erken boşalma sorunu ortaya çıktı ki eskiden yoktu. Önce kendim bitsem bile onu tatmin etmeden bırakmam. İş ile alakalı sorunları eve taşımam. Beni sevdiğinden şüphem de yok. O da hissediyordur sevgimi. Tahrik de oluyor. Kendisinin başlattığı da oluyor ama basit olarak yazarsam şimdi sadece seks yapıyoruz. Ben hala onunla ilgilenmeye çalışıyorum ama eşim sadece kendini bana bırakıyor. Afedersin bu şekilde söylediğim için ama penisime dokunmuyor bile. İğreniyor mu acaba? Sonradan gelişebilir mi böyle bir iğrenme hissi? Çok uzun oldu özür dilerim ve iki gün önceki soruma cevap verdiğin için teşekkür ederim.

• Yeni gördüm yazinizi güzel anlatmissiniz tebrik ediyorum herseyi yaptiginiza emin oldum ideal eş gibi gozukuyorsunuz birde esinizle konuşmak gerek bir cinsel terapiste gidebilirsiniz esinizde isteksizlik olabilir gerçekten onun isteklerine oncelik veriyorsunuz ama bir eksiklik var mutlaka

• Bişey var işte de ne acaba? Du bakalım bulacaz bir şekilde. Yalnız terapist işi falan bize gelmez :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Artk alıştınız birbirinize sıradanlaştı

0|0
    0|0
    • Bu mu yani. Bu mudur olay? Maksadım söylediğine muhalefet olmak değil ama bende neden sıradanlaşmadı? Offf kafam çok karışık bu konuda :(((

Erkekler Ne Diyor 1

• abicim evlilikte yaşanan her türlü sorunun çözümü çiftlerin açıkça birbiri ile konuşmasıdır.
    eşini al karşına onurunu kırmadan sevgi ile açıkça konuş. sorunları ve beklentilerini anlat. en doğru en sağlıklı cevap sana eşinden gelecektir. herkes burada tahmin yürütecek ya da kendi yaşamına göre yorum yapacaktır. bu da sana çözüm değil tam tersi çözümsüzlük getirir.
    abi tavsiyesi. eşinle açık seçik konuş nedenini öğren. nedeni öğrenildimi çözüm kolay

1|0
    0|0
    • Konuştum daha önce. Birşey olmadığını her şeyin normal olduğunu söylüyor. Ama en iyi fikir yine konuşmak olacak sanırım.
      Teşekkürler.

Yükleniyor...