Ertesi gün hapı kullandım hala adet olmadım?

meraba arkadaşlar ben bir haftada iki kez ertesi gün hapı içtim ve adetim bir hafta gecikti. idrar testi yaptım negatif çıktı. ne zaman adet olucam

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi kuzum o yumurtalıkları çatlattığı için gecikmesi doğaldır

0|0
    0|0
    • peki ne zaman hastalanabilirim sence? hep adet olacakmışım gibi hissediyorum ama olmuyorum

• Adet söktürücü kullansam sorun olurmu

• Yavrum biraz rahat bırak yumurtalarını uzun bir müddet görmezsen doktora git

Erkekler Ne Diyor 7

• Adet düzenini bozan bir hap ve iki tane içmişsin. Ondan gecikebilir. İçine boşalmış mıydı?

0|0
    0|0
  • bu haplar adet düzensizliği ve ara kanamalar yapar.

0|0
    0|0
  • Kondom denen bir şey var

0|0
    0|0
  • Soruyu herkese sorarsan dalga konusu olursun tabi
    Kendi hemcinslerine sorsaydın ya

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun bebekk geliyorrr :D

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz

0|0
    0|0
  • adettendir boşver :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dur bir soralım. Tık tık tık sevgili östrojen, sevgili diğer hormonlarımız, sevgili folikül, sevgili endometriyum ve Saygıdeğer histolojik Yapılar size bir sorumuz var. Endometriyumun fonksiyonel tabakasını ne zaman Özgür bırakacaksınız?

0|0
    0|0
    • Neden dalga geçiyorsunuz? alt tarafı birşey sordum yardımcı olabilirdiniz

• Tam tarih bilinmez. Belirtiler varsa gelir yakında. O haplar hormon dengeni bozuyor şaşırması normal o yüzden. Sürekli de kullanma dengeni bozarsın iyice. Doğum kontrol hapı kullan, geri Çekilme yapsın partnerin veya kondom kullansın rahat olsun kafanız. Niye riske giriyorsunuz anlamıyormm

• Geri çekilme yapıyoruz zaten ama ben korktum işte

• Hormonları bozuyormuş. Lütfen yanlış anlama beni sevgilin ile sen kaç yaşındasınız şu anda? Ve aslen nerelisiniz? Ben insanların aralarındaki yaş farkını ve aslen nereli olduklarını merak ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...