Yapay zarlar hakkında ne düşünüyosunuz.. ?

yapay zarlar hakkında ne düşünüyosunuz... yapay zarlar hakkında ne düşünüyosunuz... küçücük bir zara bakan erkekler için çokk iyi bişey değilmi :)) :)) :)))

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• siz zarla iş bitiyor sanıyorsunuz. yahu anlamadığınız bir durum var. zar yırtık olduğundan değil kadının iradesizliğinden dolayı tepkimiz.

evlenmiş ayrılmış bir kadınla evlilik yapılır ama bekar olduğu halde iradesizlik yapıp önüne gelenle vücudunu paylaşmış biri ile evlilik olmaz.

0|1
    0|0
    • yalnız söylediklerinizi üstüme alınmıyorum iradesiz bir kişiliğim yok çünkü.. her önüne gelenle yatan biri değilim... küçükken başıma gelen bir durumdan dolayı o yapay zarı kullanıcam. eşim olucak kşiye bu durumumu söylemek istemiyorum kesinlikle.. çünkü mutlaka bir gün yüzüme vurucakkk.

Erkekler Ne Diyor 15

• sen onu anca bı talebeye yutturursun yalnız:)

0|0
    0|0
  • Gerdekte anlarsa ne yapacaksın. O odada kaçacak yerde yok.

0|0
    0|0
    • nasıl anlayacakk normal kan gibi sıvı geliyoo...

• Normal kan değil, boya sonuçta. Ön sevişmede su koyuverebilir.

• dikkat ederim ben kullanmayı düşünüyorum.. bilinçli olarak ya da zevkle olan bir ilişki yaşamadım.. küçük yaşta başıma gelen bir durumdan dolayı kullanmayı düşünüyorum.

• Kendini kirli görüyosan kirlenmişsindir. Bir erkeğin yapabileceği bişey yok. Namus karakterle alakalı bir durum. Ruhu o* olmasın bir insanın.

0|0
    0|0
  • Allah yapay zar taktıranların hepsinin belasını versin sana şimdi anlatırdım sorunun zarın delik olup olmamasında olmadığını ama belliki sende yapay zar sın ruhunuz fayişe ne diyeyim size

0|0
    0|0
  • Çin malı mı onlar.))

0|0
    0|0
  • Amaaaan madem o kadar önemsiz bana da vereceksin

0|0
    0|0
    • hayırr canımm ben öyle bir hataya bir kere düştüm daha düşmem bedenen kirlenmiş olabilirim ama ruhum bakire :)))

• neyse peki tamam... tek bişeyy diyeyim siz anlayınnn bilinçli olarak bir ilşki yaşamadımm.. o yüzden bu yapay zarı kullanıcam evlenicem kişiye söylemeyi kesinlikle düşünmüyorumm..

• Seninle evlenecek olsam pişman olduğun bişiyle yargılamam seni ve çoğu erkek böyledir aksine daha fazla güvenini kazanırsın ama sırf beş dakikalık başkasının uçkurunu mutlu etmek için yapıp pişkinliğiyle evlenmen kendi vicdanınla hep yüzyüze kalmana neden olur tabi varsa. Emin ol geri kafalı biri değilim

• kesinlikle çok iyi önce del sonra yama

0|1
    0|0
  • Evlenmeden rapor alırız ne var yani

0|1
    0|0
  • namusss beyınde bacak arasında degıl dıyenlerdenım ben...

0|0
    0|0
  • Ne düşündügümü söylerdim adının ne oldunuda ama nese

0|0
    0|0
  • milleti kandrmaktır

0|0
    0|0
  • O zarı diktiren bence bozuk olan kadından daha kötüsü.
    O yüzden bekaret aramıyorum ben.

0|0
    0|0
  • Farkına vardığım an biter artık kendine yeni bir zar yeni bir koca aramaya başlar.

0|0
    0|0
  • O kucuk zarlari bile koruyamayacak kadar azginsiniz iste :D

0|0
    0|0
    • hadi ordannn sizsiniz azgın istediğinizz gibi girin çıkın ortalıkta rahatça bakirim diye dolaşın...

• Sizde vermeyin millete. Azgin kari

• Hadi canim. Yapayidami varmis. Sen parcalattir sonra yapayiyla ugras:)

0|0
    0|0
    • benim ruhum bakiree kanka :)))

Kızlar Ne Diyor 3

• Bakir olmayıp öylesini arayanlar yapay zardan Başkasını hak etmiyor evet

0|0
    0|0
  • Aklı havada olan kızlarımız için çok önemli bir buluş

0|0
    2|0
  • Bakire olmayanların eşlerini kandirmalarina yarayan birşey hadi eşini kaldırsın Mevla yıda nasıl kandıracak sın Kucaktan kucaga zıplayıp sonra al zarı tak bu dünya hep böyle dönmeyecek toprağın altıda var!

0|0
    0|0
Yükleniyor...