Genelev'e gitmeli mi bir erkek?

Yaşım 19, ilişkilerim oldu ancak o aşamaya gelmeden bitti hepsi, hani milli olamadım diyeyim. Arkadaşlarım yakında askerliğin gelecek milli olmadan gidilmez falan diyorda, ben ilkimi kız arkadaşımla yaşamak istiyorum. Ama bunlar böyle konuşunca ister istemez moralimi bozuyorlar, ne yapmalıyım? Git ne olacak diyenler var mı aramızda, yoksa geç olsun, sevdiğinle mi olsun dersiniz. ?

Güncellemeler:
Bu zamana kadar gitmek için çok fırsatım oldu ancak hepsinde bir bahane buldum, düşündükçe midem bulandı. Yok tecrübesiz erkek mi olur, yok bunun yanına yaklaşmayın bir karıya götürün şu çocuğu gibi laflara maruz kaldığımda oldu. Ama ben onlar gibi olamadım ne bileyim ileride belki çok mutlu bir birlikteliğim olacak ve geneleve gidersem en mutlu günümde bu pisliği yaptığım için içimde hep bir kuşku olacak. Ben bundan korkuyorum, karşımda ki insana ihanet etmiş olacam, belki yalan söyleyecem.
Herkese teşekkürler, bu hatayı yaptıktan sonra böyle bir konu açmamışım iyi ki, gördüğüm o ki bir kişi bile ne olacak yap gitsin diye bir yorumda bulunmamış. Sağolun, iyi ki varsınız.

1|0
49

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...