Vajinaya yogurrt kuru?

Sag sol apis aramda serce parmagim kadar kararma var. Pudra falan suruyodm cok azck gecirdi. Internettn yogurt kuru okudumm. Hazir oraya surmusken tum vajinaya sureyim dedim. Yahu yumusacik oldu :)

Sorum ise evlenince esim rengini problem yapar die korkuyorum. Lazer epilasyona da gidiyorum kur e de basladim artik ne kdr acilirsa rengi cok koyu degil. Kendi rengimden 2 ton koyu iste ama aacayip takinti yaptim.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• siz kadınlar hakikaten delisiniz. azıcık mantıklı olsanız diyorum. herkesin gördüğü yerdeki renk tonu farkını önemsemiyor ama kimsenin görmeyeceği yerdekini kafaya takıyorsunuz pes inan.

hiç düşündün mü neden göz kapağım ile yanağım aynı tonda değil. burun rengim aynı ton değil. diye

arkadaşlar erekte ve hareketli olan bölgelerde deri yoğunluğu fazla olur ve renk tonu koyu olur. bundan doğal ne var.

mesela göz kapağı diz kapağı ve dirsek yoğun deriye sahiptir koyu renk olur. gerilirse aynı tona gelir.

vajina da hem hareketli hem erekte olan bir organ. bu nedenle yoğun deriye sahip. bu nedenle de ten renginizden elbette koyu olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Takma bu kadar

0|0
    0|0
  • Merak etme eşini mutlu ettiğin sürece senin tenin rengini bile umursamaz.. Takma böyle şeyleri..

0|0
    0|0
  • her kızda öyle diye biliyorum erkeklerde de öyle orası deri buruşuk oldeğu için renk biraz koyu gözükür ne var bunda takıntı yapacak boşver gitsin

0|0
    0|0
  • 2 de yumurta kırsaydın

0|0
    0|0
  • Sur gecer

0|0
    0|0
  • Rengini anlayamadık foto atar mısın bir inceleyelim :D

Diğer konuda da bir arkadaşım söylemişti sen yoğurt denemişsin ama tepside karnı yarık oluyo ya 1 porsiyon tam vajinana koy ayakların havada 10 dk bekle bunu 2 günde bir olacak sekilde 2 hafta dene faydasını göreceksin :D

0|0
    0|0
  • Yok korkma pıroblem olmaz

0|0
    0|0
  • yumusacık mı oldu normaldede yumusak değil mi :D

0|0
    0|0
    • Yumusak etli zaten ama bildigin bebek cildi gbi yumyumusak oldu

• normalde nasıl bilmem suanda görmek denemek lazım :D

• eline kuvvet D

0|0