Bursa erkeklerine neden "Top" derler ?

Bursada yasıyorum ama dedikleri gibi bi top, dönek erkek görmedim ilaki travesti var ama gece olunca her sehirdee çıkıyo onlar da ;) anlamadım nerden gelmis bu söylenti ? doğruluk payı var mı?

Komik gelicek ama gece gece kafama takıldı napim

Güncellemeler:
yesil bursanın bembeyaz oğlanları diye de dalga geçiyolar ben bu yorumları bursasporun sampiyonluğuna bağlıyorum biraz da taraftarı gaza getirmek için söylüyolarlar çünki
herseyin nedeni zeki müren mi? fatih ürek de erzurumlu ama erzuruma dadas yiğit mert diyolar?

0|0
317

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• boş boş konuşuyorlar işte

0|0
    0|0
  • ~ Ben Bursa'da üniversite öğrencisiyim. Gerçekten bu genellemeye katılıyorum. Erkekler bir cins yahu. Benim gibi Ankara'dan gelme erkek gibi erkek çok az. Bu yüzden kızlar tarafından çok rağbet görüyorum. Öhöm öhm..

0|0
    0|0
    • demek bna denk gelmedi alla alla .s

• bursalımsn?

• Sen ne anlatıyorsun lan senin erkek gibi erkek tanımın ne şunu aç bir hele. 25 yıllık Bursalıyım bir tane top görmedim ya boş yapma. :D Delikanlı erkek çok burda da sana denk gelmemiş.

• İnsanlar hakkında genelleme yapan toptur. Bursadan da adam çıkar ,araplardanda(bu biraz fazlamı oldu ne)

0|1
    0|0
  • Birkaç ünlü yumuşak ve dönmüş ünlünün Bursalı olması veya bazı kaynaklarda öyle yazması ya da öyle sanılmasından dolayı ortaya çıkarılmış bir söylem. Bizim milletimiz salak olduğu için birkaç kişiye bakarak çıkardıkları söylem.

0|0
    0|0
  • arkadaşım bu soru aslında çok gereksiz ama açılayıcısı bursa yaşıyan bir grup gerizekalı adamların yüzünden oldu bir video vardı youtube ben bursa cocugum felan diye yazsan çıkar zaten video izle anlarsın ne demek istediğimi

0|0
    0|0
  • Şimdi Zeki Müren de, Bülent Ersoy da şu an aklıma gelmeyen bikaç isim daha Bursa'dan çıkmıştı. Hepsi bi tesadüf mü şimdi?

0|0
    0|0
    • Bravo çiçeğine soktuığum evet hepsi bir tesadüf. 2.5 milyonluk şehrin 2.5 milyonu da top mu şimdi beynini siktiğim

• Zeki Müren yüzünden

0|0
    0|0
  • Sen anlamazsın :)

0|0
    0|0
  • Ülkemizin en meşür topları bursadan,ondan her halde... :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bursalı bir arkadaşım vardı. Top değildi ama aynı top gibiydi.

0|0
    0|0
  • Wlla Bursa lıyım Birde Bursa da deselerye şu top lafını sonunu görsek o zawallının diyorum :) :)

0|0
    0|0
  • Bursa spor yokken vardı o zeki müren falan kaynaklı dıye bılıyorum

0|0
    0|0
  • şehrini karalayanlar utansın

0|0
    0|0
  • Doğruluk payı falan yok arkadaşım. Bildiğim kadarıyla Osmanlı'yı kötülemek için uydurulmuş bir şey. Bir çok insan da bilinçsizce bu saçma sakayı dillendiriyor adeta bir meziyetmiş gibi.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• milletimiz çok sever insanları kategorize etmeyi. tek sebep bu bence.

0|0
    0|0
  • ateş olmayan yerden duman çıkmaz

0|0
    1|1
  • saçmalık işte

0|1
    0|0
Yükleniyor...