Evlilikte cinsellik ne kadar önemli?

Eşim ile 3 aydır ilişkimiz yok kavgalar başladı ayrılığa doğru gidiyoruz.Bir kere ayrıldık sonra tekrar barıştık bu sürede ama ilişkimiz hiç yok.Nezaman yanaşşam yanına beni ilişkiye girmek için seviyorsun diyor ve daha da uzaklasıyorum.İlişki bu kadar önemsiz mi evlilikte?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Birtane çiçek alıp sadece film izleyemiyorsan,her yemeğin sonunda yavşıyorsan,uyurken sarılmayıp sadece o iş için yanaşıyorsan,o iş dışında onu önemsemiyorsan vb. kadın hakkı!Yok dersen ki böyle değilim sen haklısın

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Eşinin bu konuya yaklaşımı çok saçma geldi... Hadi sevgiliyken böyle yapsan derdim ki kadın haklı ama eşin sonuçta yani... Bence belki eşinin başka psikolojik bir sorunu olabilir ya da korkuları olabilir, bir rahatsızlığı olabilir, tek başına üstesinden gelmeye çalıştığı sana yansıtmamaya çalıştığı bir derdi olabilir bu yüzden bu bahanenin altına sığınıyor olabilir, bu unsuru bir şekilde eşini üzmeden ortaya çıkarmanı ve sakince aşmanızı tavsiye ederim gerek birbirinizle gerekse profesyonel bir destek alarak, ama bu süreçte sabırlı olmalısın, elinden geleni yapmaya çalış. Senin de psikolojin bozulmş soruyu bile ayrılık kısmına yazmışsın, pozitif ol, güçlü ol...

0|0
    0|0
  • günde 1 saat en fazla cinsellik yaparsın kalan 23 saat akıl, duygu, düşünce, ruhsal beraberlik gerektirir bu yüzden cinsellik önemlidir ama saygı,sevgi,dürüstlük varsa desteklenebilir yoksa bir hiçtir...

1|0
    0|0
  • Bilemem ama sorunlarınızı halletmeseniz yaklasmak istemez kullanılıyormus gibi hisseder diye düşünüyorum.

0|0
    1|0
  • Bence cinsellik aşk için önemli. Sevgiyi paylaşmanın en iyi yollarından biri ama ne yazık ki toplumumuzda sadece zevk için kullanılıyor. Eşinin yaklaşımı yanlış.

0|0
    0|0
  • iliski bazi saglik durumlari varsa kalp gibi rahatsizliklar olur ozaman hos görüle bilir

cünkü bir bayan icin cinselikte cok ruhunun oksan masi mühim

bu gibi sorunlar yoksa iki seven cift tabiki sürekli cinselik istemeli bir birini arzuetmeli istemeli

0|0
    0|0
    • Artık arzu da etmiyorum.Başkaları ile de aldatmayı istemiyorum.kemdime yakıştıramam ...

• gün içerisinde yüz vermeyip yada akşam eve gelince tatlı bi sözünü duymamışsa sende onu sadece yatakta sevdiğini söylüyosan yada yatakta olduğun zamanda onun doyumuna öncelik vermiyosan isteksiz olabilir

0|0
    0|0
    • doyum aulaşması için neler yapıyorum da tutucu biriolduğu için, tek misyoner...

• Konuşmaların sonu gel istiyorsan yap ile bitince bende kayıs atıyo zaten...

• içinde bulunduğun durum çok zor allah yardımcın olsun senin için dua edicem peki erken mi evlendiniz

• canım benim evlilikte birbirinize helalsiniz ole dusunmemeli. ondan isteyede bilirsin. ama yanlis onu urkuterek yaklasiosun demekki farkina varmadan. ilk once sorunlarinizi karsilikli konusup yada psolog gidin. sonra cinsel islere baslayin derim.

0|0
    0|0
  • Özel değilse kavgalarınızın sebeplerı neler ve daha öncekı cınsel girişiminizde onun hoşuna gıtmıycek bşey yaptınızmı cınsel tatmın ıcın zorladınızmı eşınızı? Zira bu konu çok önemli

0|0
    0|0
    • Eşim hiç susmaz ve çok dırdır eder.Ne zaman arzulasam onu hep geri çeviriri.Bende çok sinir oluyorum.Sonuçta sağlıklı bir erkeğim ve ihtiyaçlarım var.Ama zorlayarak birlikte olmadım olmamda.İlişki sırasında monoton olursa yarıda bile bırakıyorum.motivasyonu bozuyor.

• Evlendikten sonramı dırdır etmeye başladı yoksa hepmı öyleydı. Cinselliğe karşı soğumuş olabılır veya ön sevışme sırasında yeterınce uyarılmamışda olabılır bılemıyorumkı.

• Neyin kafasında bu kadın ayrıl gitsin ya kahrı çekilir mi bunun.

1|0
    1|0
  • o imzayı seks için atmadığınızı söylemeyin bana.

0|0
    1|0
  • çok önemli özellikle erkekler için önemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Herhangi bir sağlık sorunu yoksa - adet dönemi değilse evliiliğin gerektirdiği sorumluluklardan kaçamaz. mahkemelik olmuş olsanız mahkeme bile kadına ilişkiye girme zorunluluğu oduğunu söyleyecek ve ilişkiye girmeye mecbursun diyecektir. Zaten evliliğin amacı yaşanması gereken cinselliğin zina adı altında değilde helal adı altında olması için değilmidir. ? Hiç kimse hiç bir erkeğe beslemelik gitmez. Eşin senede bir kez mevsimi gelince ilişkiye bir kere giren bir yaratıkmıdırki naz yapıyor.? fakat şuda varki eğer cinsellik sınırsızca tüm yerlerden yaşanırsa gazaba uğramak gibi bir riski de var. Sapıkça arzulardan uzak durmak manevi farz malesef.

0|0
    0|0
  • tam aksine.. Ne demiş büyükler Bebek kucakta hatun yatakta sevilir.. Hatunu yatakta sevemeyen erkek ; bozuk sokak lambası gibidir gündüz yanar gece söner :)

0|0
    0|0
  • senin hatun başka şekilde gideriyor ihtiyacını sanırım :( başka biride olabilir hayatında . üzüldüm senin için şuan :(

0|0
    0|0
  • sende terspsikoljimi diyorlar ona.hiç yatakta öyle bişi yapma.dön gıçını uyu. :Dşiir miir oku.(sabahları erken kalk kahvaltı hazırlamaya çalış ne bilim.)değerli olduğunu hissetir.mutlu haberler ver.

0|0
    0|0
  • HAtun evlenmiş hala kezban kafasında çok enteresanmış la

1|0
    0|0
  • cicim aylarından sonra taksitler kadar önemli olmuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...