Cildiyeye anal bölgemi muayne ettiricem nasıl anlatmam gerekiyor utanıyorum yardım?

Anal bölgemdeki bir kaşıntı için cildiyeye gidicem ama utanıyorum birde giricem nasıl tarif edicem yani hangi kelime uygun sizce yani anal bölgem desem böyle anal ilşki gibi oluyor olmaz eee popom falan desem komik oluyor nasıl demeliyim?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• arka tarafimda bir problem var dersen anlar

0|0
    0|0
    • aslında öyle düşnüyordum ama arka deyince sırt anlamasın sonra birde anlatmaya uğraşırken daha komik bir duruma düşmeyeyim dedim :S

Erkekler Ne Diyor 8

• anüsümde kaşıntı var diyebilirsin
    makatımda kaşıntı var diyebilirsin.

0|0
    0|0
  • ya doktorcugum g0tummm içişiyooo de :D :D hahahah tıpda ayıpp olur mu ya popomda kaşıntı var bu ne iş çözemedık de :D

0|0
    0|0
  • Makat diyebilirsin ya da anüsümde kasinti var diyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Parazit var bence hacım, cildiyenin görevi değil, enfeksiyon bölümüne git

0|0
    0|0
    • yok yok benim farklı sanırım bilmem ya da beki öyledir ben anlamıyorum oda olabilir

• yok su falan gece gündüz farketmiyor ama daha çok gece bütün o bölge kaçınıyo yani sadece delik değil baya bir o çevreye yayılıyor

• Makat çevresinde sürekli kaşıntı oluyor diyebilirsin, doktor sana değil hastalığı düşünür, merak etme

• Genel cerraha gitcen anüs te problem varde oda secde pozisyonuna gecder yani domalcan sonra parmak muanesi krem fitil felan geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • hocam makat bölgemde rahatsız edıcı derecede kaşıntı var de zaten o sana ac domal dıcek aga

0|0
    0|0
    • kesinmi bu yaa :D yoksa senin başınadamı benzer bişey geldi

• bede bayan doktora gitmek istiyorum neticede onalr için çok garip olmuyoda bir erkeğe açmak daha garip geliyo bana sende öyle düşnmüşsün :D

• bence erkeğe git

• anüs dersin

0|0
    0|0
  • Makat bölesi diyeceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...