Arkadaşlar lütfen bir bakın?

Bizim okulda çocuklarla şakalaşırken i*ne nin birisi benimkini avuçladı. inik hali olduğu için küçük olduğuna dair imalarda bulundu hafifte dalga geçti. normalde boyu 19 cm. ne yapmam lazım bir yok gösterin. moralim bozuldu?

Güncellemeler:
Bizim okulda çocuklarla şakalaşırken i*ne nin birisi benimkini avuçladı. inik hali olduğu için küçük olduğuna dair imalarda bulundu hafifte dalga geçti. normalde boyu 19 cm. ne yapmam lazım bir yok gösterin. moralim bozuldu?
Bizim okulda çocuklarla şakalaşırken i*ne nin birisi benimkini avuçladı. inik hali olduğu için küçük olduğuna dair imalarda bulundu hafifte dalga geçti. normalde boyu 19 cm. ne yapmam lazım bir yok gösterin?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• 19 cm yalarım :D o ben olabilirm

0|0
    0|0
    • Haha cidden soruyorum ama ne yapmam lazım? Çok moralim bozuk. öyle olmadığı halde ulaşın ki küçük algısı oluştu

• ne bileyim kanıtlaman lazım :D yani buda göstermen lazım demek başka nasıl kanıtlıcan :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Takma kafana

0|1
    0|0
    • Takmamaya çalışıyorum ama öyle olmadığı halde öyleymiş gibi konuşmaları sinirimi bozuyor. bide laf çıkarıtlarsa daha kötü

• Çıkarsınlar ne olucak, gerçegi biliyosun

• Peki ya kızların kulağına giderse? Ben bu okulda 1.5 ay daha kalmak zorundayım. laf çıkmasını istemem

• Gözyaşlarıma hakim olamadım lfklfklkl

0|0
    0|0
    • valla ağlayasım var şu an. ne yapacağımı bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• elleyeni tuvalete çek kaldır göster

0|0
    0|0
Yükleniyor...