Erkekler, Sadece erkek arkadaşlar yardımcı olabilirmi?

Arkadaşlar bir süredir benim belimden ağrısı başlayıp idrar bölgesine kadar giden bir ağrı vardı doktora gittim iltihaplanma var dedi bundan öncesi var tabi öncesinde bir daha olmuştu önemsemedim antibiyotik tedavimi tam tamamlamamıştım şimdi ise hem tırsaklığın hemde ağrılar sebebiyle kullanıyorum asıl sorum şu olacak meshane yolundaki iltihaplanma testesteron hormonuna etki edermi bir süredir eskisi gibi değil bir parça isteksizlik ve sertleşme sorunu var bilgisi olan ve daha önce başını gelmiş arkadaşlar cevaplarsa sevinirim şimdiden teşekkür ederim yanıtlarınızı bekliyorum?

0|0
6

En İyi Erkek Görüşü

• üroloji uzmanıa mutlaka gitmelisin...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İsteksiizlik yapar dediğin durum. Üroloji uzmanında tedavine devam et mutlaka.

0|0
    0|0
  • evet enfeksiyon bu olumsuz etkileri yapar. tedavini ol sorunlar tek tek kalkar

0|0
    0|0
  • sıkıntıların devam ediyorsa eder ve daha üst bır doktora gıtmelısın bence gcmış olsun

0|1
    0|0
    • daha üst bir doktor ne olabilir ki aynı durumu yaşadınızmı

• eğt ve araş hastanelerınden bırıne mesela doc dr ye eğer durum hala devam edıyorsa şayet iğne kullanman gerek

• Sorunun organik degil de psikolojikmen de olabilir. Saglik bu ihmale gelmez yine de. Üroloji doktoruna gorunmende fayda var, ayip yok bunda. Gecmis olsun kardesim.

0|0
    0|0
  • Evet eder etkisi olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...