Ya o sirada islanirsam?

ilerde jinekologa isim duserse muayene ederken islanirsam diye fobim var yanlis anlar mi oyle bisey olursa

0|3
4|45

En İyi Erkek Görüşü

• illaki olursun ama bu gayet normal birşey korkma her kadında olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• millet utandığından ağzındaki tükmük kuruyor sen altının ıslanmasından bahsediyorsun. kızım sen sevişmeye mi gidiyorsun.

0|0
    0|0
    • Yok da istemeden olursa

• Yok severim. normal birini yalayarak 2 kez orgazm etsem senin gibi biri 4 kez olur uğraştırmaz

• Partner ne kadar çok zevke gelirse beni o kadar mutlu eder o açıdan

• fobiler gerçekte olmayan olacağından korkulan şeydir yani ıslatmazsın korcacak bişey yok kendine güvenerek gidebilirsin

1|0
    0|0
  • Yanlış anlamaz. Bayan doktora da gidebilirsin hem.

0|0
    0|0
  • Doktor yanlıs anlamaz onlar her haltı anlar ve bilirler sebepleri ile birlikte

1|0
    0|0
  • İşin doğasında bu var, mesleğin doğasında da bunu bılerek yapıyorlar. Boşuna doktor-hasta ılıskısı dıye ozel kısve yaratılmadı. asdg

0|0
    0|0
  • o neler neler görüyo sorun etme

1|0
    0|0
  • ıslan ne zararı varki.

1|0
    0|0
  • Onlar icin tibbi olms artk mesele hergun kactane seye bakiyor yani bsy olmz gerekrse siler bile onn gozunde sdce girilcek yer degil ki senin rahmine kdr hersyi biliyor utanmana gerek yok eger cbk islaniyorsn surekli bu da bir sorun olablr onun icnde sana tedavisini vs anltdblr rht ol yani o senin sorununla ilgilenir sdce

0|0
    0|0
    • biraz fazla ıslanıyorum sanırım ondan hemen belli olur mu diye düsünüyorum tamam öyleyse

• Belli olsada sorun olmaz ona surekli bosalanlar bile gidiyor saglk icn bu onun meslegi sdce baska gozle bakmaz ztn rht ol

• anladım cok sagol

• Güzel soru
    Bence ıslanmazsın sonuçta muayene olduğunu biliyor bilinç
    Islansan bile o bir doktor yani işin uzmanı yanlış anlamaz

0|0
    0|0
    • Yani ben kendim dokununca bile oluyor orda kesin olur yani bunu dusunmekten kendimi yedim

• Cidden boş yere kendini yoruyorsun bir şey olmaz

• ya biz nabalım elleyince kalkması?

0|0
    0|0
  • Islanman doğal bir reaksiyon Doktor muayene ederken ıslansan da bu senin istekli olduğun anlamına gelmez bunu Doktor zaten biliyor bunu sorun etmen gerekmez.

0|0
    0|0
    • istekli oldugum anlamına gelmez mi:/

• bişi olmaz.

0|0
    0|0
  • tıpta sadece hastalıkları tedavileri görmüyoruz hastalarla olan iletişim davranış gibi şeyleri de görüyoruz öyle bir şeye doktor dikkat etmez bile zaten alışmıştır bu tür durumlara

0|0
    0|0
    • o da dogru baska da oyle olan vardır

• O is psikolojik canim ya. Kalmazda islanmazda. Sağlıksal bir sebepten gitceksen niye islanasin. Ama dr yakisikli sen bozuk zihniyetli olurssn orgazm bile olursun.

0|0
    0|0
    • Bozuk niyetlilikten degil ama elde olmadan yani

• Normalde yanlış anlamazlar, oralı olmazlar. Hadi diyelim ki yanlış anladı ve senden inanılmaz tahrik oldu ve penisi kalktı. Ve pantolonunun üzerinden vajinana dayadı. Ne yaparsın bu durumda?

0|0
    0|0
    • fantazi dünyanı buraya mı döküyosun:D

• Evet aynen:)) Böyle bir durumda ne yaparsın? Merak ettim gerçekten. (Doktor oldukça yakışıklı bir genç ve penisi inanılmaz uzun ve çok kalın)

• ohooo... arkadaşım vardı orgazm olanlar bile var alışkın onlar korkma

0|1
    0|0
    • gerçekten mi:S

• havan olur bide reddedersen ne doktorlar iistedi vermedim dersin

• ahahhahha

• 0|0
    0|0
  • yooo bunu cok yaşarlar alıskınlar

0|0
    0|0
  • İşin güzün yok bunu mu düşünüyorsun yaa, hasta oldun da jinekolaga gittin de ıslandın. Allah korusun hasta olsan şeyin aklına bile gelmez

0|0
    0|0
  • Artik bikma seviyesine gelmiştir adam görmekten birak yanlış anlamayi.

0|0
    0|0
  • :) ahahha kendini ıslanamayacak hale getir pestilini çıkar :)
    sonra da feraaahçe muayene ol :) ahhaha :D

0|0
    0|0
  • bayan tercih et

0|0
    0|0
    • erkek jinekologlar daha iyiymis

• görünceyi gectim ama dokununca ya baslarsam nolucak

• zaten o sorun için çözü bulursun

• Onda korkacak bisey yok zaten islanmazsan jel surup aleti sokacak vajinana

0|0
    0|0
  • Anlamaz rahat ol

0|0
    0|0
  • Sikma canini bisey olmaz o doktorlar nelerine dek geliyo blki sen gibi busru kadn geliyo islaniyo.. Blki kadn gelcek kadindanda islanmazsnya. Hem yarim saat dokuncak halleri yokya bakmalari 2 dk surmuyo zaten 2 dk icnde sikintiyi cocuyolar

0|0
    0|0
  • sende ıslanmamak veya yanlış anlamasın diye kadın doktora git. hem o tip bir durumda derdinden aklına gelmez.

0|0
    1|0
  • kadın seçersin

0|0
    0|0
  • :))) nolcak sanki

0|0
    0|0
  • jinekolog : gördüklerimin yanında bu hiç bir şey

0|0
    0|0
  • Elleyincemi yani

0|0
    0|0
    • evet

• Hayır bir sorun yok ki

• himm olurda giderde sulanırsa diye endişeleniyosunnnn :)

• Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 4

• Dert ettiğin şeye bak sonuçta ıslanma sadece orgazm da olmuyo muayene sırasında ultrason cihazını kullanmak için jel sıkılıyo zaten kaldı ki o cihaz içeri girdiğinde istemsiz bir şekilde vücudunun tepki vereceğini doktorlar biliyor yani kısacası bunu dert etmeyi bırak ve başka dertlerine yoğunlaş ;)

0|0
    0|0
    • Iste oraya birsey gircegi vakit ben islanirim heralde ya:D

• aa herkese oluyo o zamann

• Aynen tatlim tamamen tepkisel birşey yani takma sen bunlari kafana ;)

• oralara kımler gıdıyodur ah bı bılsen

0|1
    0|0
  • regl ken bile bakarlar umurlarında olmaz. fobin olmaktan çıksın bu durum.

0|0
    0|0
    • hadi ya mideleri alıyor mu

• işleri.. sonuçta her iş tertemiz değil. diş hekimleri de pis pis dişlere bakıyorlar bu bile iyi örnek oldu daha neler neler var..

• Muayene esnasında regl görmüş insanım ben erkek doktorum her kahrımı çeker babam gibidir sağ olsun artık ailemizden biri zamanla alışıyorsun..

2|2
    0|0
Yükleniyor...