Acil cevap alayım ks halkı? Ne olur?

Ks halkı bakireyim 3 sevgilim oldu ama cinsel manada hiçbişey olmadı 3. sevgilimle nişanlandım ve herşeyi kendiyle yaşadım ben cinsellikle ilgili hiçbişey bilmiyodum hepsini 3. sevgilimden öğrendim ve nişanlandık ama o kendinden önce 2 sevgilim olduğunu bilmiyo söylemeye çalıştım ama söyleyemedim eki sevgililerimle farklı yerlerdeyiz nişanlım öğrenme ihtimali var mı? Duyma vb. gibi

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• sana abi tavsiyesi. eğer eskilerle bir cinsel münasebetin olmadı ise hiç o konulara girme. yaşanan bir şey yok. olaki duydu diyelim. sen basit arkadaşlıklardı der geçiştirirsin. söylemeye kalkarsan adam pimpiriklenir durduk yere hiç bir şey yokken bozulursunuz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Evlenmeyi düşünüyorsan evliliğini yalanlar üzerine kurma sonra pişman olabilirsin onun da kesin senden önce sevgilisi olmuştur.
    Yalan üzerine kurulan evlilikler zamanla yıkılmaya mahküm

0|0
    0|0
  • Önceden 2 kere nişanlandığını kesinlikle söylemelisin. Söylemezsan eğer şimdiki nişanlın illaki duyar ve başın derde girer.

0|0
    0|0
    • yok onceden nişanlanmadım ki sadece 2 konuştuğum kişi oldu ikisiylede hiç bişey yasamadım

• Haa. O zaman durum farklı. EİG seçtiğin arkadaşın dedikleri çok doğru. Onun dediklerine uy o zaman.

• Birşey yaşamamışsan hiç açma bile.

0|0
    0|0
  • anlatma ve ben her şeyi senle yaşadım de bitti gitti hadi mutlu ol

1|0
    0|0
  • Sen hangi hapı kullanıyorsun bana da verirmisin

1|1
    0|0
  • Bence hç açma konuyu.
    Aklına mifak sokma sonuçta merak etseydi sana nişandan önce sorardı.
    Sormazsa söylemene gerek yok.

0|0
    0|0
  • eskilerden konu açılmazsa o sormasa söyleme

0|0
    0|0
  • Hayır söylesen ne olacak bişey yaşamamışsın ki. Farklı yerde iseniz öğrenme ihtimali yok.

0|0
    0|0
  • 2 kişinin bildiği sır değildir.

0|0
    0|0
  • böyle davranırsan kendini batırırsın dğn dündür bugün bugündür. boşver sıkma canını :)

0|0
    0|0
  • Değişik

0|0
    0|0
  • Duymaz merak etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aranızda bişe de geçmemiş ne gerek var söylemeye boş yere kendini huzursuz etmeye. Öğrenemez ki kalkıp da eski sevgililerin biz daha önce sevgilik ama hıc bişe yaşamadık diye mi karşıniza çıkacak. Gerek yok geçmişi anlatmaya ki anlatılacak bişey yok zaten

0|0
    0|0
  • Tabi var en başından söylemelisin bence yoksa nişanlının güvenini yıkarsan ortada kalırsın demedi deme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...