Penis vajinadaki idrar deliğine de sokulur mu?

penis vajinadaki idrar deliğine de sokulur mu? dalga geçmeyin bilmiyorum bilgi amacıyla soruyorum merak ettim bilen varsa söyleyebilir mi?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• yok ebeyin a_mı sokacak başka biyer bulamadın mı? olmadı bide göbek deliğine de sok :) toplu iğne mi sokuyosun la seni mangi mandıradan gönderdiler? :))

1|0
    0|0
    • hahaha yok yaa göbek deliğine sokulmadığını biliyorum bir an aklıma bir hikaye geldi :)) hani gerdek gecesi göbek deliğine sokan damat olayı :))

• dostum yok oraya sokulmaz adı üstünde idrar deliği sırf senin gibileri oraya sokmasınlar diye isim bile koymuşlar idrar deliği diye hem sen takma bunları kafana partnerin eşin sevgilin artık her neyse senin penis, i nereye sokacağını zaten sana gösterir rahat ol :)

• bu kadar saçma karşılayacağını tahmin etmemiştim maşallah millet hep olmuş profesör haydar dümen okuya okuya sadece öğrenmek için sordum ama yorumlardaki saçmalıklar soruyu da geçti.

Kızlar Ne Diyor 5

• Gece olunca burası sapıtıyo yemin ederim ama güldüm 😃😅

0|2
    0|0
  • mq hazirki deligi omrunuzde gordugunuz yok türlü türlü masallar.

Uyuyun!

0|0
    0|0
  • Gelin 10 damat 11 yaşındaymis beşik kertmesi diye bu yaşta evlendirmisler. idrar deliğinden ilişkiye girmeye calismislar. Sonuç :facia

0|0
    0|0
  • aman dıyım yapmaya kalkma karıyı prostat edersın kardes 😂

0|0
    0|0
  • Oldu gel gel burun deliklerimizde var sokulacak.

4|8
    0|2

Erkekler Ne Diyor 17

• İdrar deliğine giriş olmaz.

0|0
    0|0
  • sen şakamısın. iğne deliği gibi deliğe nasıl girecen. haaa eğer seninki ip kadar inceyse olur

0|0
    0|0
  • daha neler olum nerden duyuyosun bunu albak burada kesit olarak verilmiş. http://www.estetiks.gen.tr/images/vajina2.jpg

0|0
    0|0
  • Yok hayır mk haydar dümenin sorularını geçti :D sdfsfs

1|1
    0|0
  • İğne deliğinden geçir abi, hatta olmadı kulaklarını falan dene bir kulağından girip diğerinden çıkmaz...

0|0
    0|0
  • sokulur, yakıt ikmali yapılır ve geri çekilir

0|1
    0|0
  • l*n idrar borusu zaten kızlıktanda önde

0|0
    0|0
  • Göbek deliğine de sokabiliyorsun tek gereken şey azim. 😂

0|0
    0|0
  • kulak deligi bile olur sen yeterki azmet

0|1
    0|0
  • 2 delıkmı var orda kac yasındasın

0|0
    0|0
  • bir orası kalmıstı sokulmadık o da oldu tamam artık

0|0
    0|0
  • kızın kulağının arkasına sürt o daha iii

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz *

0|0
    0|0
  • Hayir serce parmagi bile girmez oraya

0|0
    0|0
  • O dedigin haltı yemen imkansız

0|0
    0|0
  • Cahil olduğumu farkettim vajinada tek delik yok muydu l*n

0|0
    0|0
  • bir kere eskortu yaparken karanlikta yanlislikla yapacaktim az kalsin. Saglam bir ciglik atti. Deligi goremezsin dedikleri bu olsa gerek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...