Lezbiyen ya da biseksüel olup olmadığını nasıl anlayacağım?

geçenlerde birinden hoşlandım..ama lezbiyen ya da biseksüel olup olmadığını bilmiyorum..başımada ilk defa geliyor böyle bir şey, nasıl bir ön adım atmalıyım ve devamını nasıl getirmeliyim hiç bilmiyorum..bu konuda tecrübeli bayanlar varsa yardım edebilirler mi lütfen?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlarda eşcinsellik belirtileri

Eşcinsel erkekler gibi, eşcinsel kadınlar da 2 tipe ayrılır. Birinci tip, görünüşte iyice erkeksi olan kadınlardır.’ Bedenleri bile, giyecekleriyle daha belirgin kıldıkları, erkek özelliklen taşır. Erkek kişiliğinde, davranışlarındadırlar; erkeklerin hoşlandıkları şeylerden hoşlanırlar; spor yapar, erkeklerle birlikte olabilecekleri, eşit sayılabilecekleri meslekler seçerler. Öte yandan, buyrukları altında başka kadınlar olmasından hoşlanırlar ve onlara yumuşak davranırlar; ama tıpkı erkekler gibi, onların gönüllerini çalma, onlardan yararlanma fırsatları ararlar. Kısacası, kafaca ve yaşam biçimleriyle, erkekliği kabul etmiş gibidirler. Bu davranış onlar bakımından, çevreyi kışkırtma aracı olmaktan çok, benimsemeyi seçtikleri durumun açıklanmasıdır. Kuşkusuz, erkeksi davranışlı her kadının sevici olduğu sanılmamalıdır. Aynı biçimde, çok kadınsı bir görünüş içinde son derece erkeksi kişilikli bir eşcinsel kadın da bulunabilir. Bu birinci tipe uyan eşcinsel kadınlar, genellikle her türlü analık içgüdüsünden yoksundur; çocukları sevmezler ve yarı örtülü ya da açık olarak, doğum, gebelik ve bebeklerle ilgili her şeye derin,bir tiksinme duyduklarını söylerler. Bu tiksinme, genellikle oldukça ağrılı geçen âdet kanamasına uzanır. Emzirme sahnesi bu kadınlar için katlanılmaz bir şeydir; ama tersine, göğüslerinden utanmalarına çok ender raslanır. Annelik içgüdüsü körelmesinin, cinsel sapmayla aynı nedenlere dayandığı sanılmaktadır.

İkinci tipteki eşcinsel kadınların, normal kadınlardan hiç bir farkı yoktur; her yönden ötekilere benzeyen, yalnızca başka kadınlarda az ya da çok dışa vurulan bir cinsel çekicilik bulan kadınlar söz konusudur. Bu eğilim, karşı cinsten kişilerle ilişkiler kurulduktan sonra genellikle yiter; ama bazen sürer ve kadınların uzun ve yumuşak okşamalarını yeğleyip erkeklerin sertliğinden ve kabalığından tiksinti duyma biçimini alabilir.

Doktor Cem Keçe

0|0
    1|0
    • aslına bakılırsa ben sanırım ikisinin tam ortasındayım..butch gibi görünenlerden hoşlanmıyorum, kendimde onlar gibi olmak istemem...ama çokta kadınsı değilimdir..orta halli birisiyim..doğum yapmak deyince bana şu anda çok uzak geliyor, ama çocukları severim fırsat buldukça oyunlar oynarım..hatta etrafımdakiler bu yönüm yüzünden çocuksu bulurlar beni..erkek arkadaşım var şu anda ama ona aşık olmadığımı biliyorum..

• şu anda hoşlandığım kişiye gelirsek, ilk görüşmemizdi ve 2 saat falan sürdü..nedensiz bir şekilde etkilendim...ve karşılık verse gerçekten sevebileceğimi hissettim..bu hissettiğime nedir bilmiyorum açıkçası

Erkekler Ne Diyor 10

• Gayet arkadaşça konuş... Daha sonra konuyu önce kadın erkek ilişkilerine, aşka vs, daha sonra bir şekilde cinselliğe getir ve hemcinsine karşı hiç ilgi duyup duymadığını sor...

0|0
    0|0
  • bu saatte zor bulursun var tabikide bayanlarda sen hoşlanıyorsan o kişiden konuşarak anlıyabilirsin onun davranışlarından da belli eder ha olsada o kız lezbiyen senden etkilenmesi lazım yani dusunmeki her biseksüel ve lezbien önüne gelenle yatacak yada karsınındakiki begenecek

0|0
    0|0
  • Lezbiyen olmak istiyorsan eminim çok güzelsindir. Genelde böyle olur. Erkeklere göre lezbiyen kızlar çok güzel gelir. Kızlara da gay'lar çok yakışıklı gelir. Seni topluma kazandırmak lazım yani cinsel eğilimini seni bir ömür sevecek ihtiyaçlarına cevap verebilecek senin de onu sevebileceğin ve sadece onunla vakit geçirebileceğin bir erkeğe yönlendirmek lazım.

0|0
    1|0
    • şu anda onu deniyorum zaten, bir erkek arkadaşım var..ama ona aşık olmadığımı biliyorum..olmuyor yani..gerçi en yakın arkadaşlarım çok tipsiz ondandır falan diyor ama:D sanırım bir erkekle birlikte olacaksam gerçekten dış görünüşü çok iyi olmalı..hoş keza çirkin kızlarada hayatta yazmam:D

• Soruyu yanlış yerden sormuşsun. O kadar da açık sözlü olmamak lazım :-)

• pekala :D

• Sırf lezzo olma diye kendimi feda ediyorum. Gel bana güzelim.

0|0
    1|0
  • ahbe güzelim konuyla alakası yok ama niye lezbiyenliği tercih edersin bul bitane yengeç burcu yakışıklı bi çocuk :)

0|0
    0|0
  • akışına bırak,içinden ne geliyorsa,kendini durdurma :))

0|0
    0|0
  • kendisine sor yawrum

0|0
    0|0
    • ya değilse :D rezil olmak istemiyorum :D

• değişik ya

0|0
    0|0
  • Erkek kalmamış gibi davranmasana?

0|0
    0|0
  • Denemeden bilemezsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Zor bir durum..

Oncelikle biraz duygularini bastirip bisi belli etmeden arkadasca yaklasmayi bi dene istersen..

0|0
    0|0
  • ben lezbiyen degılım ama genelde hep kızlardan hoslanmısımdır dogrusu yakınlık yaşamak isterim cok merak etmısımdır ama hep cevre baskısından içime atmısımdır. deneme ımkanım olsa mukemmel olurdu :)

1|0
    0|0
  • Sonuçta biseksüelde olsa kızlara ilgisi var demektir.Hertürlü şansın var yani.Ama umarım homofobik değildir... :) O zaman işin zor.

1|0
    0|0
  • kötü bi durum. bi kızdan etkilenmek nasıl bi duygudur bilemem..

0|0
    0|0
  • daha anlayamadınmı

0|0
    0|0
  • aç bak

0|0
    0|0
  • Onu tanıyan birine sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • Aslında he insanda biseksüellik %50 durumdadır kimisinde daha düşük kimisinde daha yüksek. Senin yapman gereken konuyu biraz onunla konuşup kendi düşüncelerini söylemen bence.Karşı tarafın hareketleri yada konuşması ya belli eder yada etmez sözün ağızdan çıkması gerekir.Biseksüel olup saklayan çok insan var bana göre.

1|0
    0|0
    • bencede.. ama bir kaç mantıklı nedeni var açıkçası bende 1-2 arkadaşım hariç söylemiyorum kimseye..hele kız arkadaşlarımdan kimseye söylemedim, öyle bir durum var ki sanki biseksüel ya da lezbiyen olunca bütün kızlar ona asılacakmışsın gibi davranıyor..içimden diyorum zaten hiçbir kız bakmaz sana, git kendine uygun bir abazayla evlen diye ama:D

• Evet potansiyel sapik gibi davraniliyor. Boyle dusunen insanlarin olmasi guzel :)

• varlığınız için dünya size minnettar kızlar:D

• Anlamak cok zor. Belli et ondan hoslandigini bence, risk al :)

0|0
    0|0
    • hayat hep risklerle dolu zaten, bir bakıma haklısın.. biraz cesaret alırssam bir yerlerden ne gerekiyorsa alırım :D

• 3ay

Ikinizin durumunu da merak ettim şu an ☺

• 3ay

Ne yaptınız risk aldiniz mi

Yükleniyor...