İnsan soru sorarken, cevap verirken niye gizli moduna geçer?

Te allam ya özellikle cinsellik başlığı altında ne cesur insanlarımız var hepsi gizli üye madem açığa çıkmıcaksın amacın ne arkadaş nedir yani bu gizemli abazan mod?

Güncellemeler:
Fena güncellerim.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Bu tamamen üyenin kendi insiyatifinde elbette fakat açıkça söyleyeyim cinsellik bölümü ve bazı özel hayatı açığa vurabilecek sorular hariç, gizli kullanıcı ile soran ve cevaplayanları "korkak" buluyorum :)

Hiç gizli cevabım yok mesela benim..Bununla övünmüyorum...Gerekirse sorarım..Fakat en basit soruyu bile gizli sormak da biraz komik kaçıyor..

Hiç mi güvenin yok kendine :)))

0|1
    0|0
    • Sen beni anlıyosun kedi...

• inanırmısın kedileri hiç sevmem. Bizim burdada kedici teyzeler çok meşhurdur hiç birindende bi fayda goremedım aç kalsam çıkarıp bana 5 lıra vermezler ama o kedılere hergun en az 10 lıralık mama alıyolar. Aç acıkta bithap halde olan her hayvana yardım ederım ama kedı kendı yıyecegını kendı bulabılıyosa benden ekstra bısey beklemesın :)

• tamam besleme madem :P

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendilerine güveni olmayan insanlar düşünmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • Gizli olmasında bir sürü ekleme talebiyle mi uğraşsın kızlar ?

1|1
    0|0
    • Talebi düşündüklerini pek zannetmiyorum aldıkları cevaplardan tatmin olan tipler gibi geliyolar bana sadece kızlara değil bu lafım hemcinslerimede...

• Kızlar için dediğin doğruda bunu yapan erkeklerde var onlarda utanıyordur diye düşünüyorum.

• Belki onlarda kızlardan korkuyorlardır ?

• utanıyodur belkide :D

0|0
    0|0
  • Kanka sende ne kadar anlayissiz ciktin ya :-)

0|0
    0|0
    • Anlamıyorum abi anlaşılıcak gibi gelmiyo bana saçma o yes sevişelimmi hoppp gizliye bağla yazılanları oku damam datmin oldum bu nedir ya :)

• Abooowww cigaraci seni :-D

• çaktırma :)

• utaniyodur belki. yazik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...