Biz arkadan yapmayı sevmiyoruz fakat siz neden yapmak için diretiyosunuz?

Anal seks konusunda cidden büyük bir nefretim var. Ama erkeklerin favorisi anlamıyorum bir kere çok günah ya hayır resmen iğrençlik bide hiç mi iğrenmiyosunuz ya ben kendimden bile iğrenirim temiz olmama rağmen. :/ Cinsellikten çıkıyor ya çünkü popo bir cinsel organ değil.

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Vay be ilk defa bir kiz burada mantikli konustu aynen oyle igrenc mide kaldirmaz ki

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• aynen haklısın ben kesınlıkle karsıyım kendımce

2|0
    0|0
  • bak aslında karşı tarafın senin istek duygu e düşüncelerine saygı duymayan erkekler bunu yapar insan olan yapmaz her türlü sakıncalı dinen sağlık e fizyolojik olarak zararları var

2|0
    0|0
    • Aynen hemde aşırı derecede zararlı ya :/

• haklısın. bana bir kadın ters ilişki teklif etse ben hakaret sayarım. temiz yer dururken beni pis yere layık mı görüyorsun der alakayı keserim

0|0
    0|0
  • ben sevdigime oral ve anal seks yapmam ama sevmedigim biriyse her yol var

2|1
    1|0
  • Sevmem.

2|0
    0|0
  • bızde sevmıyoruz

2|0
    0|0
  • Zorlamam ama severim

1|0
    1|0
  • Popo cinsel uyarıcı ama evet seks için değil. Bekaret gibi zırvalıklar çiftleri bu yollara itiyo.

2|0
    0|0
    • Aynen o olay başlı başına saçma zaten sanki bekariyetini koricak güya dimi ha onu yapmış ha öbürünü iğrenç.

• Doğa bir şekilde yolunu bulur. Bilmiyo gerzekler.

• Haklısın

2|0
    0|0
  • Ben de sevmem

2|0
    0|0
  • yasak olması cezbedici olabilir. dar olması etkili olablir. istenmeyen birşey olması. fethetme duygusu.

0|0
    0|0
  • Haklısın ama her erkek bunu istemez.

0|0
    0|0
  • Arkadan derken g. t deliği ise sapıklıktır. Arkadan vajinaya yapmak ise fantazidir. Heyecan verir, ama penisiniz biraz uzun olmalıdır. Ya da kadın zayıf küçük kalçalı olursa normal penisle de olur.

1|0
    0|0
  • Yapan yaptıran bizden değildir

1|0
    0|0
  • Zorlamayla yapilan anak sekse karsiyim😎

0|0
    0|0
  • offf arkanın tadı bir başka ya yalarım owww

0|0
    0|0
  • temizim derken sen wc gitmiyormusun

0|0
    0|0
  • Dar ve sıkı oldugu için erkege daha çok zevk veriyo

0|0
    0|0
  • Vajinanında analında ayrı bir tadı var 3:)

0|0
    1|0
  • Yalansız severim :)

0|0
    1|0
    • öf öğğğğğ

• Dürüst cevap iyidir buralarda sevmem deyip başka soruda severim desem iyi mi

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç cinsel ilişkiye girmedim lakin ben korkuyorum. Hemde bana tiksinti geliyor.

2|1
    0|1
    • Aynen çok iğrenç bir şey ya dışkını tutamazsan ne olacak? ohoo düşünsene ay midem bulandı...

• Kaka yapılan yerden penis sokulur mu hiç. Adamın penisi kaka olur. Vajina seks için yaratılmıştır. İnsan böyle şeyleri duyunca ıyyy diyor.

Yükleniyor...