İlişkide iki tarafı birbirine bağlayan unsurlar nelerdir?

Anlayışlı olması mı sevgisini göstermesi mi ya da aklınıza ne gelirse iki insanı birbirine hangi unsurlar bağlar? bir de yakınlaşmanın , sarılmanın , kısaca tensel anlamda yakınlaşmanın ilişkiyi güçlendirdiğine inanıyor musunuz? bi insanla yakınlaştıysanız onu unutmanız hiç dokunmadığınız birini unutmaktan daha mı kolay olur?(burda bahsettiğim yakınlasma tanımadık biri değil sevgiliye karsı yani)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar için aşk duygusal yoğunluk bakışlar hareketler aşk dolu cümleler ama erkekler için sexs masslef

0|0
    0|0
    • genelleme yapmak doğru mu yani hep mi böyle?

• genelleme yapmak doğru olmaz ama % 80 böle bende dahil bizim için önce cinsellik

Erkekler Ne Diyor 2

• sarılmak kızlar için daha önemlidir

kendilerini güvende hissederler

dokunmak aradaki duygusal bağı kuvvetlendirir

iki tarafı birbirine bağlayan unsurlar neler olabilir ?

saysan bitmez..

ama en önemlileri heyecan , güven ve sevgi...

0|0
    0|0
  • Ben sadece güven ve saygı istiyorum arkadaş karşı taraf bana bunları verdikten sonra ne isterse razı olurum ama genelde bu iki isteğimden biri olan güveni kimse veremedi

0|0
    0|0
    • evet güven çok önemli tabi benim de öyle biri karsıma cıktı güvenilir sandım ama değil işte..umarım cıkar senn de karsına

Kızlar Ne Diyor 1

• Karşındaki insanın sana anlayış göstermesi ilgi göstermesi değer vermesi seninle zaman geçirmesi paylaştığınız konular her şey brbrnize bağlar ama cinsellik devreye girdiği zaman bu durum biraz daha değişiyor bence bazen alışkanlık oluyor bu da iyi bir şey değil alışkanlık tek traflı olan bir şeyde değil üstelik.Cinsellik aradaki sevgiyi farklı bir boyuta taşıyor bazıları için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...