Erkekler, sizde yapar miydiniz?

bir arkadasimin hamileyken hemoroidi cikmisti 7. Aydan sonra kremlerini esi suruyodu sizde yapar miydiniz?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• neden olmasın. evlilik hayat yoldaşlığıdır.
    ben eşim hamileyken doğum yaklaşmıştı. genital bölge tüy temizliğini ben yaptım. ne var bunda. normalde de sağık konusunda yardımcı olurum.
    doğumdan sonra epizyotomi dikişinde sorun vardı. doktor pomad verdi ben sürmüştüm.

yani eşler birbirine her konuda yardımcı olmalı. ya değilse yabancıdan farkı kalır mı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• çocuklar sız evlılıgı evcılık falan sanyorsunuz herhalde.. bunu soruyosanız yarın o hasta oldugunda fekc oldugunda ıhtyarladıgında nasıl katlanacaksınız.. evlılık bir olamktır butun olmaktır derde derman olmaktır! hastalıkta saglıkta lafı bırsey ıfade etmıyormu sıze! hayat sıze neler getırecek nelerrrrr neler gorceksınız nelerrrr.. ıgrenecegınız ınsanla nasıl evlenırsınız.. sahsı fıkrımdır.. egerkı altını temızlemezsem ınsan evladı degılım allah cennet yuzu gostermesın.. bıraz sagduyulu ve mantık dahılınde konusun.. cogunuz sankı ılk tumsekte dusecek gıbı konusuyorsunuz:(

0|1
    0|0
    • Ben yaparim ama karisi eskisi kadar kendine bakamadigi icin hemen disari kayicak bir suru erkekte taniyorum

• ne dıyeyım sızın dedıgınız olsun.. ınsallah bı adama dusersınız

• Amin

• Yapardım. Yapılmayacak şey değil bu.

0|0
    0|0
  • Sağlık konusunda herşey yapılır.

0|1
    0|0
  • Utanılacak ya da tiksinilecek bir durum değil yapardım

0|0
    0|0
  • Tabi yaparım

0|0
    0|0
  • Yani bilmiyorum hamileyken yapabilirim heralde

0|0
    0|0
  • Sürülür yani bunda yadirganacak birşey yok. Eşler arasında böyle cekinmeler olmamalı. Sonuçta eşin. Adı üstünde eş senin diğer yarın yani...

0|0
    0|0
  • Tabiki.

0|0
    0|0
  • Gemiyi ilk firtinada terk edeceksen kaptan olmiyacaksin

0|0
    0|0
  • evlilikte sağlık önemlidir yapılır

0|0
    0|0
  • Sürerdim evet, sorun olmamalı bu ve utanılmamalı.

0|0
    0|0
  • iyi günde kötü günde birlikte değil miyiz? yaparım tabi

0|0
    0|0
  • yaparım tabi neden olmasın

0|0
    0|0
  • Ben yapmayacam da kim yapcak?

0|0
    0|0
  • yapardım

0|0
    0|0
  • elbette ne var ki

0|0
    0|0
  • Yaparım

0|0
    0|0
  • Yaparım ne var sanki bunda?

0|0
    0|0
  • Tabiki sağlık sonuçta yani

0|0
    0|0
  • sürerim zerre tiksinti de yaşamam.

0|0
    0|0
  • İlk çocuğumuzu dogurdugunda egilemiyodu altını temizliyodum nolcakki evlilik boole

0|0
    0|0
    • O kadarda degil ben utanirim kocam beni oyle gormesin sogur

• Oda dogru tabi ama insan utaniyo yine bugun anname bile soyunamiyorum beni dogurup buyuten kadin kaldiki evlenicem adam yabanci biri insan hemen alisamiyo ayni cati altinda farkli cevrelerden iki insan

• Zamanla aliscan

• yapmam yaparsam soğurum cinsellk yaşarken aklıma gelir

0|0
    1|0
Yükleniyor...