Sadece pantolon üzerinden okşamayla zevk alır mısınız?

Sadece pantolon üzerinden okşamayla zevk alırmısınız ? Kimsenin olmadığına emin olduğunuz bir yerdesiniz doğa yürüyüşüde filan soyunmak yerine sadece pantolon üzerinden okşanması zevk verir mi bakire olup olmaması fark eder mi ?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• ben mastürbasyonu giysi üzerinden yapıyorum zaten. hissettiğim sürece problem yok

0|0
    0|0
    • Gayet insancıl bi yorumdu teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 4

• eh işte sayılır.fark etmiyo bakire olup olmamak.

0|0
    0|0
  • Evil dead 1'de agaçların ifal ettiği kadın geldi aklıma.

0|2
    0|0
    • :D:D hatırlıyorum o sahneyi belki bir benzeridir, bilmiyorum sarmaşıklar saldırıyordu kadıncağıza ve başımızda öğretmen var idi, o sahneyi atlayacağım derken cd falan takılınca ekranın önüne geçmeye falan çalışmıştı, salak şey, ekranı kapasan ya... ayrıca ne gerek vardı hocam,biz o konuları geçtik...asdsad

• ben çok alırım

0|0
    0|0
  • ince pantolonsa verir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• en sevdiğim şey doğa yürüyüşlerinde taşa toprağa ağaca sürtmektir zaten, anlatamam

2|1
    0|1
    • hahahaaa evet efsane bir kare o ama gerçekten de öyle bir filmde basinizda ogretmen , siz cocuklar ve ekranin onune gecmis?! :DDD

• WTF ?

• yanımda olduğunu, benim olduğumu bilmek bana en büyük zevki verir. onu hissedebilmek için pantolon üzerinden de dokunsam ya da sadece sarılsam, seks kadar güzeldir bence. baire olup olmaması aslında faretmez. fark; senden sonra başkalarına da verme kaygısından doğuyor. eminsen, kafanda soru işareti yoksa bakire önemli değil. (bakire değilse benim kafamda soruişareti olurdu). yani oraya başka b penisin daha önce girmiş olması değil önemli olan. benleyken ya da benden sonra girecek mi o önemli.

1|0
    0|0
  • Almam.

0|0
    0|0
  • Biyerden başlamak lazım.

0|1
    0|0
  • geçen komedi filminde vardı. cameron diaz hiç memnun görünmüyordu halinden

0|0
    0|0
Yükleniyor...