Aynada vajinama baktim?

bakireyim o gun mast yaptikdan sonra vajinamin ustunde surtundum sonradan kan geldi ama o zaman adetim yeni bitmisdi.yumurtaligimda biraz agri oldu adetde nasil agri oluyo ya oyle ama cinsel organimda agri olmadi hiss etmedim bile vajinamda surtunduyumdede hic keyif vermedi klitoris ondan iyi yani .bilmedim ne kaniydi bugunda aynayla vajinama baktim kizlik zarimi gordum icinde kucuk duz bir cizik var ya korkuyorum yirtilmis ola bilirmi?

0|1
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• mast ile vajina içerisine oplin sıvısı dolar. asit içerikli olduğundan adetten kalma pıhtıları çözmüştür. orgazm sonrasında da o sıvı çözünmüş kanla birlikte akar. sen bunu görmüşsündür. zar sağlamdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Evet arkadaşlar bakalım sitemizin ünlü jinekologlarından nasıl cevaplar gelecek. Az sonra!

3|2
    0|0
  • Sonuçta parmağını içine sokmadığından emin misin?

0|0
    0|0
    • bilmiyorumki. soksaydim agri olurdu bence cunki bugun vajinamin ustune elim deydi o an geri cekdim o derece yani

• adet kanı olabilir o. sorun yoktur bence.

• hemde kasik yumurtalik agrilarida vardi

• Al gırrdınn gırdınn

1|0
    0|0
  • Sorun yok, o çizik herkeste var

0|0
    0|0
  • zedelenmıs olablr

0|0
    0|0
  • kızlar nerede

0|0
    0|0
  • Agdetden kalan kanda ola bilir zedelenmis ola bilir vajinaya cok baskı uyguladnmı

0|0
    0|0
  • onu boşverde zevkin nasıldı anlatta maelzeme yapacam akşama :))

0|0
    0|0
  • zedelenmiş olabilir hemen korkma :D

0|0
    0|0
  • içine bir şey sokazsan bozulmaz

0|0
    0|0
  • Ayy ne guzel kara delik gibi keske bnmde vajinam olsa

0|0
    0|0
  • Terzici arkadasında yk. s

0|0
    0|0
  • doktora danışabilirsin

0|0
    0|0
  • Aah o pembe dudaklaraa kırmızı damarlaraa zik zik zik zik dooyamadım 😁

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bazen regl sonunda mast vs yapsanda içeride sıvılar ve kaslar harekete geçtiğindenkalan son akıntılarını atmış olabilir benim öyle oluyor ve mesela regl m bitti 1 gün geçti eminim ama birlikte olunca snaki ilk gün kanı gibi gelir, takılma

0|0
    0|0
Yükleniyor...