Biseksüel olma ihtimalim var mı?

Kadınlara karşı da bi ilgim var gibi hissediyorum 3 4 senedir. Hoşlandığımı düşündüklerim de oldu ama takıntı mı yoksa sevgi mi ayırt edemedim. internetten araştırdım genetik olduğuna dair bi şeyler okudum. Sonra düşündüm abim gay, kuzenim gay diğer kuzenim de biseksüel. Böyle olunca benim de kafam biraz daha karıştı. Bu bi ölçüt olabilir mi sizce ?

0|0
7|24

En İyi Kız Görüşü

• yaşın ilerledikce ne oldugunu anlarsın ama bunu kafana takıpta boş yere kendini yıpratma.. unut gitsin hayatı akısına bırak o seni yonlendirir..

sana pisikolojik sorunların var diyenleride umursama bunu yaşamayan anlayamaz..

4|2
    0|0
    • teşekkür :D süslü cümleler ve etkileyici ses tonumla sence duruşmada baskın ve dikkat cekiçi olabilirmiyim mah. başkanı veya hakimin aklında acaba öylemi oldu sorusunu uyandırabilirmiyim :))) ne dersin üstadım olurmu

• terübeliyim bu iş olur diyosun :))) senden ekmek cıkar diyorsun :))))

Erkekler Ne Diyor 24

• ailende cok var mış ondan da genetik olabilir dicem sen iki cinslede ilgilen bakim bak hangisi daha agır basıyorsa ona devam edersin

0|0
    0|0
    • yada biseksüel olarak hayatınada devam edebilirsin

• Beraber olduğum süre zarfı içinde tek bi kişiye ait olmayı tercih ederim :) erkeklerle sevgili olayım, kadınlarla sevişeyim falan hoş değil bunlar

• anladım zaten böyle düşüniyorsan normalsin demektir

• olamaz, kulp aramak olur anca :) biseksüelsen öyle ol, değilsen olma nasıl rahat ediyorsan nasıl davranmak istiyorsan o davranış seni mutlu edecektir, bisexüel miyim diye şüpheleniyorsan git bir dene bakalım nasıl oluyor. beğenmezsen olmazsın bu kadar basit aslında :)

0|0
    0|0
    • Denemek de biraz cesaret istiyor :) Yoksa aa biseksüelmişim diyip ağlamam yani :)

• Yok şu an için yaşadığım yer zaten kendi halinde muhafazakar. O tarz yerler olduğunu sanmıyorum :)

• kuzenlerinle konuş

• abi bende abim psikopat kuzenim torbacı diger kuzenimde ciletçi diye ailemin tuhaf oldugunu söylerdm sizinki nasıl psikopatlık yaw bir ailede 4 fire neyse ben elimi açıp şükür edeymm en iyisi:)

0|0
    0|0
  • ilgisi yok...ailen ile tersine burdan yola çıkarak şartlanıyorsun...eğer biseksüel eğilimin varsa dene yoksa zaten anlarsın ...

1|0
    0|0
    • Evet doğru şartlanıyor olabilirim. Teşekkürler :)

• Ne garip bir aile öyle :)

1|0
    0|0
    • :) Böyle çok var şaşırma

• iyice pompei ye cevirdiniz memleketi

1|1
    0|0
    • pompei değil :) hollanda :D

• tam bir hukukcu gibi başladın söze ve evet birinci olarak biz her canlının yaşama hakkını savunmalıyız..

ayrıca gerçekten anlayışın için teşekkürler arkadaşım..

senin gibi insanların toplumda var oldugunu görmek güzel duygu..

• Yapabilirsin diye dusunuyorum.. biliyorsun bir durusmada ikna kabiliyeti yuksek olmali kisinin ayrica kelimelerle dans eder gibi etkilemeli karsisindakini.. sende bu isik var ;)

• nasıl bi' ailesiniz nan siz ://

0|1
    0|0
  • Fıtratına aykırı davranma helak olursun, tarihte örneği var..

0|0
    0|0
  • Sen kız ol kız bırak abini kuzenini doğal olanı yaşa kızları at bir kenara erkeklerden alacağın keyfe bak

0|0
    0|0
    • Olay sadece cinsellik değil, duygusal paylaşımlar da söz konusu

• ben tümden keyfi söz etmiştim cinsellikte var duygusallıkta

• Gel evlenelim çekip alıyim seni o pis lanet hayattan .. Nasıl bi ailen var senin :/ Ensest olayınıda merak etmedim değil oda varsa bence intihar edin direk :/

0|0
    0|1
    • Çirkinleşme istersen

• Ensestle escinsellik cok farkli kulvarlar bunu anlamak istemiyosun. cok dindar tavirlar icindesin ama bilip bilmeden insanlari dinsiz olarak nitelendirecek kadar da abuk bi insansin. Soyumuzu devam ettirecek kisiler de var merak etme.

• Seninle tartışmıycam daha fazla karşımda boş bi kafa görüyorum sadece :)

• Yuh sizin aile garip biraz.

sn normal ol boşver bisesksüelliği ...

0|0
    0|0
  • Biseksüel olmak kötü birşey değil ki ya da sadece karşı cinsiyetinden hoşlanmak.İlgin varsa olabilirsin.

1|0
    2|5
  • Bol kese .

0|0
    0|0
  • İlginç bir aile fakat olmamak için doktora git lütfen

0|0
    0|0
  • Hay jupiters cock...

İhtimal var ama tam net değil :/

0|0
    0|0
    • :( 1 2 yıla netleşmesi dileğiyle

• lut kavmini oku ibret al

0|0
    0|0
  • şimdi genlerinizde bu varsa ''sizin soy buralara kadar nasıl gelmiş'' sorunsalını oluşturdu bu durum

0|0
    0|0
    • Onu bilmiyorum da bundan sonrası biraz zor devam edecek gibi :)

• kendini iyi tanımalısın

0|0
    0|0
  • aileye bak lan yok yok

0|0
    0|0
  • Bende bisexuel im bir sorun yok bence,güzel bir şey:)

0|0
    1|0
  • genlerinizde varmış kendin söyledin.seninde olma ihtimalin yüksek

0|0
    0|1
  • olabilir o kadar kasma, dene ve gör. sonuçta bunların hepsi doğal. insanlık hali

1|0
    0|0
  • Ölçüt olamaz ama illaki etkiliyordur. Biseksüelsin, bi' değilsin. Duygular tam oturmamış sanki.

0|0
    0|0
    • Evet davranışlarımın ya da isteklerimin neyi simgelediğini anlamakta zorlanıyorum. Aslında ne istediğimi de bilmiyorum tam olarak

• Bence sorun yok. Biseksuel, gay. Lezbien bir cok arkadasim var. Sosyal yasama etkisi yok bu duygu durumunun.

Bence...

• piii senin hiç ağzından çıkanla kulağının duyduğu bir mi? burda koskoca ismail abin var gel bana danış benim atalarım bieksueldi mesela

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• saçma sapan yorum yapanlara kafanı takma.bu duruma hastalık dıye bakanların beynı oldugunu dusunmuyorum.bu durum vucut yapısının hormonal bı algısıdır.kesınlıkle ırsı degıldır.bılıncaltına yerlestırdıgın bazı olgular senı bu duruma getırmıs olabılır.sen sebeb arayacagına çözüm aramalısın..ne istiyorsun nasıl olmalısın bunun kararını ver bence.senı kımse yargılayamaz hele buradakıler hıc yargılayamaz.hayat senın ...

1|0
    0|0
    • Çözüm konusunda haklısın sanırım ve ben cevabımı bulduğumu düşünüyorum. şu an için. Teşekkür ederim desteğin için :)

• ne demek canım hayat senın kımseyı sallama..

• bence sen bi doktora git. Pskolojik olarak etkiliceksin kendini yoksa. Kadınlardaki bakımlılığı seviyor ve gördüğün çekici kadınlara benzemek istiyor da olabilirsin.

1|0
    0|0
    • Evet söylediğin şeyin etkisi var sanırım baya

• özenti bence..

0|0
    0|0
    • Akrabalarima ozendigimden soz ediyorsan benim de aklima geldi o ama onlari ogreneli 1.5 2 yil oluyor

• kendini tanımlamak zorunda değilsin.ilgin dayanılmaz bi boyuta gelirse eyleme dönüştürürsün bakarsın hoşlanıyor musun hoşlanmıyor musun.aslında çok da önemli değil ne olduğun.

0|0
    0|0
    • Haklısın o konuda ama yine de ne olduğumu bilmek istiyorum. bi site vardı oraya üye olup bikaç kişiyle tanışmıştım ama cinselliğe dökmemiştim olayı

• yaşamadan nerden bilcen ki ne olduğunu.daha doğrusu seni o yaşantılara iten bir sebep olmadıktan sonra.

• Doğru, ancak karşıma beni itebilecek biri çıktığında tam anlamıyla emin olabilirim sanırım

• kasma kendini boşveeeer. illa birşey olmak zorunda değiliz nasılsa. bir süre bakarsın. hangisi daha zevkli geliyorsa ona yönelirsin. baskı yapma kendine. psikolojik problemler başlar yoksa.

0|0
    0|0
    • Evet haklısın. Kendimi belli bi kategorinin içine sokmama gerek yok ama yine de kafamı kurcalıyor bu konu

• Ailede var bozukluk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...