Adet geciktirici kullanlar var mı?

Kızlar bu ilaçtan kullanan oldumu ? ilacın adı ve kötü tarafları var mı yaşadınıız mı yazar mısınız ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• piyasada regl geciktirici etkisi olan 2 farklı ilaç bulunmaktadır: Orgametril Tablet ve Primolut–N Tablet.

karaciğer hastalığı, damarları tutan diyabet , sarılık, tanı konmamış vajinal kanama hastalığı olanlar kullanmaMAlı
    ayrıca kalp yetersizliği, böbrek rahatsızlığı, epilepsi, migren, depresyon, yüksek tansiyon ve daha başka rahatsızlıkları olanlar dikkatli olmalı gözetim altında kullanmalı

yan etkiler
    ürtiker (kurdeşen); nefes almada zorluk; yüzde, dudaklarda, dil ya da boğazda şişkinlik.
    görme bozuklukları;
    ödem;
    bir veya iki bacakta birden ağrı ya da şişlik;
    migren baş ağrısı;
    göğüs ağrısı veya ağırlık hissi, kola veya omuzlara doğru yayılan ağrı, mide bulantısı, terleme, genel hastalanma hissi;
    mide bulantısı, karın ağrısı, düşük ateş, iştah kaybı, koyu idrar, kil renkli dışkı, sarılık (ciltte veya gözlerde sararma).
    bulantı;
    baş ağrısı;
    düzensiz kanama, lekelenme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • sen kaç yaşındasın
    menepozamı girecen

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben tatile giderken kullandım ilcanın yan etkisi yok ama azcık şişkinlik oluyor ilacı bıraktıktan sonra 3 gün adet oluyorsun

0|0
    0|0
    • adet olduktan sonra o şişkinlik gidiyor dimi?

• Evet gidiyor

• progesteron kulanıyorum

0|0
    0|0
    • yan etkisi var mı acaba? kaç gün önce alıyorsun bunu

• teşekkürlerrr canm :)

• bişi degil :) ben tesekkür ederim

• Orgametril diye bir adet geciktirici var gercekten etkili. Adet gormene bir hafta kala kullanmaya basliyorsun biraktiktan bir kac gun sonra adet goruyorsun

0|0
    0|0
    • herhangi bir yan etkisi var mı acaba?

• Prospektusu okumadim ama bende bir yan etkisi olmadi. Sadece adet goremedigim icin karnim sis gezdim :)))

• teşekkürler :)

Yükleniyor...