Vajinadan tiksinen tek ben miyim?

kokusundan,tadından,görünüşünden tiksniyorum ilşkide problem çıkartıyo kız sanki onu sevmiyorum sanıyo..elimi dahi değdirmek istemiyorum..gay de değilim..neden böyleyim? meme ,kalça ve dudak seviyorum..tiksenen erkek var mı bu durumu nasıl çözerim

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Aaah ahhh,insanoğlu böyledir işte,biraz biti kanlandımı çıktığı yeri beğenmez olur...

8|6
    0|0
    • Helal olsun be abla,tek cümlede bitirmişsin olayı.Eline diline sağlık.Bir cevap ancak bu kadar güzel olur.+1000000 verebilmek isterdim sana

Kızlar Ne Diyor 6

• :/ hıh kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş

5|3
    1|5
  • Karanlık bir yerde ilişkiye gir.

0|0
    0|0
  • işkdefa duydum senden karanlıkta işini gör

0|0
    0|0
  • Olabilir yani neden olmasın benim sevgilimin oyle sorunu yok hiç demedi bile sadece garip ama guzel tadı var dedi :D olabilir bende sevgilimin cinse bölgesini ağzıma almak istemiyorum açıkcası :D

0|0
    0|0
  • millet ölüyo onun için bu ne dıyo :)

6|3
    0|2
  • bencede cok iğrenc aslınd

3|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Millet ördeğe tecavüz eder bu vajinadan tiskinir

6|0
    0|1
  • Vajina da kadının bir parçası ve cinsel organı onu görmeye dayanamıyorsan işin zor. Onu kadının aksesuar olarak kullandığı bir çanta kabul et ve çantasına iyi davran.

1|0
    0|0
  • dünya kadar malım olacağına fındık kadar ... olsun tezinin çöktüğü ansın:D

0|1
    0|0
  • Bakımsız kadından tıksınırım kendıne bakan kadın hıjyenıktır zaten ondanda tıksınılmez

0|0
    0|0
  • oral seks istemeyen birini bul

ışıkları kapat seviş

0|1
    0|1
  • Ne o öyle ya,hani bir yerin derin ve yamuk yumuk kesilirde,cerraha gitmezsin,o kendi kendine kaynar,işte vajinada aynen öyle,doğru düzgün kaynamamış bir yara izi gibi.Bu yetmiyormuş gibi birde cıvık vıcık sulanır durur.Sevilecek yanı yok ki onun...Ama biz ona bayılıyoruz adamım,aklını başına al yahu,vajina sevilmezmi hiç dostum? Öpüp severiz biz onu.Dünyanın en güzel meyvesidir o

5|3
    0|0
  • Dostum bu sorunu bende yaşadım televizyonda dahi kız görmeye dayanamıyordum kız sesine de aynı keza. Arkadaşlarım ailemdeki kadınlar herkes itici gelmişti bana. Geçmesi uzun sürdü.

0|0
    0|0
  • zevk alıyomusun vajinal yoldan ilişkiye girerken

0|0
    0|0
Yükleniyor...