Bugün kürtaj oluyorum

Çok sevdim ilk aşkımdı mesleği gereği o farklı bir ilde çalışıyor bende farklı bir ilde okuyorum evlenmek için ailelerle konuştuk onlar beni benim ailemde onu istemediler çok direndik ama yok dediler bizde gizli evlendik tam 4 aydır evliydik farklı şehirlerdeyiz ama böyle idare ettik son zamanlarda çok tartışıyoduk ve ben beynimde tümör olduğunu öğrendim tedaviye başlıcam ama ailem evli olduğumu ögrenecekti ve ben sevdiğim adama bu tedavi sürecini yaşatmak istemedim ve boşanmak istediğimi söyledim yalvardı resmen ama gururuyla bile oynadım sırf boşansın diye üç hafta önce boşandık bana son sözü sen benim en büyük hatamsın Allah'a emanet bir daha sakın karşıma çıkma oldu ve dün gece ögrendimki 1.5 aylık hamileyim ne yapcam bilmiyorum bebeği aldırmaktan başka çarem yok çok günaha gircem ama işte hayat hayallerimiz vardı hepsi yıkıldı ben bu süreci nasıl atlatcam

0|0
18|20

En İyi Erkek Görüşü

• yaptığın hata. o senin olduğu kadar eşinin de çocuğu. bunu gizleyemzsin hem hakkın yok hem de günah

ayrıca sağlık konusunda tıbbi çözümler yanında manevi destek de gerekir. eşin sana destek olabilirdi. neden yalan dolanla kirlettin ortamı. çok hatalısın.

yol yakınken eşini ara ve gerçekleri söyle. doktorlar çocuk konusunda ne derlerse ona uy. eğer tümör tedavinde çocuk olumsuz etkilenmiyorsa aldırma sakın

eşini mutlak ara ve durumu açıkla
    sana içten duygularla yazan bir abi kabl et beni. geçmiş olsun diliyorum umarım sonunuz iyi olur. Allaha emanet olun

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Tümör için tedavi görüyor musun?

0|0
    0|0
  • Allah'in verdigi cani yalniz Allah alir. Ne olursa olsun bence yanlis yapiyorsun. Bebegini dogur babasinada anlat durumu hakki var bilmeye. bebeginde babasininda hakkina giriyorsun. Belki senib sansin olucak bu bebek. Hastaligi rahat atlatacaksin belkide.

0|1
    1|1
    • Babası dinlemezki artık

• bir sekilde dinletmelisin iste. Yoksa cok vicdan azabi cekersin ileride soyleyim.

• aldırma etme eyleme

0|0
    0|0
  • Aileler neden bu kadar karsi olabiliyor anlayamiyorum asil suclu her iki tarafinda ailesi size degil asil ailelelerinize yazik ne diyebilirim keske bosanmayip evliligi ilan etseydiniz her zorlugun acinin bir cikisi vardir kolayliklar ve mutluluklar dilerim

0|0
    0|0
  • Resmen roman yazmışsın fantazi dünyana hayran kaldım. Bilgin olsun diye söyleyeyim. Hakim 1 seneden önce boşamaz

0|0
    1|0
  • Madem o kadar çaba sonunda evlenmişsiniz neden boşanirsin onu anlamadım. O değilde ne olursa olsun anne baba sözü dinleyeceksin.

0|0
    1|0
  • :( Zor bir durum bence yanlış yapmışsın. keşke müsade etseydin yanında ve sana sonsuz destek olmasına izin verseydin. Hayat mücadele demektir birlikte mücadele etseydiniz. Kürtajdan önce mutlaka haber ver bilgisi olsun.

0|0
    0|0
  • bugün senin cehennemde kadroya geçtiğin gün...

1|0
    0|0
  • Kendi dusen aglamaz cok dizi izliyonuz hep ondan oluyo dunya sizin icin dinuyo saniyosunuz peki ococuk sordunmu ona aldirimi dogcanmi diye yinede allah yardimcinuz olsun baska dicek cokseyvarda dedim gibi allah yardimciniz.

0|0
    0|0
  • turk sınemasından fırlamıs gıbı hısettım bı an sankı senaryo okuyorum yanı sakası bı yana gercekse uzuldum yazık aldırma derım

0|0
    1|0
  • fake uydur

0|1
    0|0
    • Aileler istememiş, evlenmiş boşanmış, tümör çıkmış , hamile kalmış.. Vay anasını :) senaryo Avatar yapımcısından :)))

• Fake & Troll..

0|0
    0|0
  • iyi düşün bir canı almak kolay değil

1|0
    0|0
  • boşanma

0|0
    0|0
  • Film senaryosu gibi zor allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • Bence o adamı bırakma kaç onunla

0|0
    0|0
  • Adama söyle bence haberi olsun.

0|0
    0|0
    • Nasıl söylücem dinlemez ki

• Tek başına karar verme bence sonuçta bu ikinizin bebeği. Daha sonra haberi olursa daha da kötü olabilir.

• Keşke dürüst olsaydın şimdi seni anlayacak destek olacak insan evladı kalmadı bak

0|0
    0|0
  • çok kotu olmus yafff
    ya hıcmı bır ser seyımız yolında gıtmez
    cok samımı soyluyorum bır kardes olarak elımden ne gelırse maddı manevı bassım ustune allah yarve yardıncın olsun

0|0
    1|0
    • Ne yapcam bilmiyorum

• yanlıs yonlendırmekten korkuyom ama babasına bı soyle mutlu ol hala sevıyorsun onunda hakkı var

• bu durumlarda ınsan once en yakın olanları uzaklastırmak ıster ama yanlısmıs en cok onlara ıhtıyacımız varmıs bende kemo terapı gordum sen gıbı ılk onları uzaklastırdın uzulmelerını gormemek ıcın rusya azarbeycan kaçtım durdum yanlıs yapmısım

Kızlar Ne Diyor 18

• Babasına söyle. O çocuğun yaşamaya hakkını elinden alamazsınız!!!

Her ne kadar seninde babasını da hatası olsa da

Eğer yaradan o çocuğun yaşaması için senin karnına koymuşsa, o çocuğu öldürme hakkınız yok!!!
    Yaşama hakkını elinden alma hakkınız yok!!!

0|0
    0|0
  • Bu kadar şeyle uğraşmak yerine ailene anlatsaydın. Yardımcı olurlardı en azından iş işten geçtiği için.

0|0
    0|0
  • Bu süreci yaşatmamak için boşanmak nedir ya? Çok mu Türk filmi izlediniz siz?
    Hata üstüne hata yapmışsın ve hala devam ediyorsun. Herşeyi ailene anlatmakta ve tedaviye başlamakla çözebilirsin durumu umarım. Geçmiş olsun.

2|0
    0|0
  • Türk filmi gibi o. O Ama neden hasta olduğunu gizleyip üstüne boşandın ki. El ele verip tedavi olur bu hastalıktan kurtulurdun belkide bebeğinizle mutlu bir hayat sürerdiniz. Ailelerede açıklardınız elbet birgün sizleri affederlerdi. Sevdiğiniz insana acı çektirmeyeyim derken daha da çok üzmüşsünüz olayı Türk filmine çevirmişsiniz hiç gerek yokken. Hemen ulaşın ona herşeyi anlatın. Gelen tepkiye göre de hareket edin.

1|0
    0|0
  • destek lazım sana ona her şeyi anlat. birlikte baş edin sorunlarla.'sevdiğim adama bu tedavi sürecini yaşatmak istemedim' demek ne demek o da hasta olabilirdi.. çok yanlış yapmışsın şimdi birlikte güçlenmek zamanı!! dilerim her şey yoluna girer hep mutlu olursunuz.

0|0
    0|0
  • Tabikide bebeği aldırma. Bence Allah bilerek böyle bir şeyi ortaya çıkardı. Onu ara ve herşeyi tüm gerçekliğiyle anlat. Evlilik dediğiniz şey zaten hastalıkta sağlıkta yan yana olmaktır. Öbür türlü yanlıştan yanlışa sürükleneceksin, böyle her şey yoluna girecek. Hem tedaviyede başlayacakmışsın. Biran önce onunla konuş ve herşeyi anlat.

0|0
    0|0
  • bence yanlış yapmışsın eşinle bu konuyu paylaşmalıydın boşu boşuna sevdiğin adamla ayrılmışsın Allah korusun ama belki son günlerin sen neden son günlerini sevdiğin adamdan ayrı geçiriyorsun kürtaj olma durumu ailene anlat ne olursa olsun seni affedeceklerdir bebeğinin canına kıyma hem sevdiğin adam baba olcağını duyunca geri dönecektir

0|0
    0|0
  • Herseye herkese Direnip evlenmişsiniz nası ayrılırsın bide çocuğunu aldırmayı düşünüyosun lütfen ara onu en azından mesaj at bilsin herşeyi bir hata yapma bence Rabbim sizi sınıyo o bebek seni hayata tutundurmak için gönderilmiş bir melek hata yapma lütfen çokk üzüldüm senin için Rabbim yar ve yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Bana bir mesaj atar misin. konusmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Bence bir zahmet adamada soyle bu bebegi sonucta tek basina yapmadin ortak bir karar verin kendin karar verip aldirma hemen gunahini tek basina ustlenme.

0|0
    0|0
  • Harbiden dizi gibi hikaye sonucta o senin esin ve herseyi bereber gecirmeniz gereki ona soylemeyip bosanmak cok sacma boyle seyler. dizileri izleyip izleyip ayni seyleri yapiyorsunuz gercek hayatta yasiyorsunuz... yinede ALLAH yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • Yanlış yapmssin barış o adamla ve bebeği aldırma

0|0
    0|0
  • kürtaj yasak değil mi ya :( arkadaşım yapmıycaktın bırakmıycaktın onu ya :/

0|0
    0|0
  • Bol bol dua ederek tabiki. Allah acil sifalar versin insallah.

0|0
    0|0
  • inan ne diyceğimi bilemedim

0|0
    0|0
  • Ya o esin degil mi o hasta olsa gotse birakir misin niye oyle bir sacmalik yaptin ki

0|0
    0|0
  • zor olacak

0|0
    0|0
  • inanmıyorum resmen yok pahasına bosanmıssın ve kurtaj oluyorsun şu an yasyaan sen oldugunıcın dunyanın en buyuk acıısymıs gıbı algılıyorsun ama ınan oyle degıl, dogur o cocugu ve barıs kocanla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...